Znaleziono 0 artykułów
20.04.2022

H&M „Innovation Story” – kolekcja przepełniona miłością

20.04.2022
Fot. materiały prasowe

H&M „Innovation Stories” to przełomowa inicjatywa zapoczątkowana na początku 2021 roku na rzecz zrównoważonego rozwoju, która koncentruje się na przyszłościowych i innowacyjnych rozwiązaniach.

Dotychczas wypuszczono cztery kolekcje: o zrównoważoncyh technologiach, materiałach i procesach produkcyjnych; ekologicznych metodach barwienia tkanin; modzie przyjaznej zwierzętom oraz cyrkularnych strategiach projektowania i cyrkularności tkanin. Najnowsza, piąta odłsona, celebruje miłość posługując się cyrkularnymi tkaninami pozyskiwanymi z odpadów.

Fot. materiały prasowe

Kolekcja czerpie inspirację z różnych źródeł, takich jak balony w kształcie serca, walentynkowe misie pluszowe, czy listy miłosne. Ten romansowy klimat może wydawać się nieco dziwny i kiczowaty, ale też elegancki i piękny. H&M prezentuje różnorodne sukienki takie jak wieczorowa różowa suknia w kształcie serca, romantyczna i warstwowa sukienka z falbanami, jasno-błękitna mini bombka, czy różowa sukienka z dzianiny. W kolekcji znajdziemy także czarujące elementy podkreślające proporcje sylwetki: obszerny płaszcz w panterkę o kształcie serc z poliestru z recyklingu, który odważnie łączy się z przylegającym do ciała body z wycięciami wykonanym z Naia™Renew. A dla fanów nieco swobodniejszych looków przygotowano satynowy komplet z nadrukiem balonów w kształcie serca i płomieni, również wykonany z Naia™Renew oraz spodnie imitujące jeansy. W asortymencie znajdziemy również pasujące do odzieży obuwie, biżuterię oraz akcesoria.

Fot. materiały prasowe

Działania H&M lansują zrównoważone podejście do zakupów i sprawiają, że ubrania z odpadów są uznawane są za coś pożądanego. W dzisiejszym świecie jest coraz mniej miejsca na fast fashion, a dzięki cyrkularności i innowacyjnym rozwiązaniom miłość z kolekcji H&M „Innovation Story” będzie celebrowana jeszcze przez wiele lat. 

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij