Znaleziono 0 artykułów
30.10.2023

Phoebe Philo wystartowała ze swoją marką. To najważniejszy debiut tego roku

30.10.2023
Phoebe Philo zadebiutowała ze swoją marką / phoebephilo.com

Phoebe Philo, była dyrektorka kreatywna domów mody Chloé i Céline, na swój oficjalny powrót do branży kazała czekać sześć lat. Projektantka, która już stała się legendą, właśnie zadebiutowała ze swoją autorską marką. 

Strona internetowa z autorską marką Phoebe Philo wystartowała 30 października 2023 roku. Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej ekscytujących debiutów w branży, zapowiadany już od 2021 roku. Od tamtej pory fani projektantki czekali na każdą wzmiankę o premierowej kolekcji. Dziś możemy zobaczyć jej pierwsze projekty.

Phoebe Philo debiutuje ze swoją marką. To największa premiera sezonu

Na stronie phoebephilo.com czarny ekran oczekiwania zastąpiła galeria z pierwszymi projektami byłej dyrektorki kreatywnej Céline i Chloé. Modelki w surowej stylistyce prezentują kwintesencję stylu Philo – genialnie skrojone garnitury i płaszcze, które są power dressingiem same w sobie. Minimalistyczne formy łączą się z krawieckim kunsztem oraz nowoczesnym spojrzeniem na klasykę. Phoebe Philo wprowadza do swoich projektów także ciekawe formy, tworzące struktury 3D – kurtki z prostokątnych paneli, które nadają sylwetce dynamiki, asymetryczne spódnice obszyte futerkowym wykończeniem, obszerne futra. Przede wszystkim nie zabrakło sezonowych elementów – luźnych swetrów, golfów, dzianinowych sukienek, szerokiego wyboru okryć wierzchnich z płaszczami na czele, botków i mokasynów na wąskim obcasie. W kategorii torebek już możemy typować minimalistyczne it-bag nadchodzących sezonów. Kolekcję uzupełniają akcesoria – okulary, pierścionki, naszyjniki, szaliki, rękawiczki oraz broszka w kształcie dalii.

Nonszalanckie kroje przeplatają się z klasyką, a elegancja z wygodą. Po pierwszych reakcjach w sieci widać, że Phoebe Philo nie zawiodła oczekiwań swoich miłośników.

Swoim oficjalnym powrotem do świata mody Phoebe Philo przygotowała dla stęsknionych fanów garderobę od A do Z. Jej projekty w nowoczesny sposób patrzą w przyszłość i pokazują, dlaczego świat mody tak bardzo domagał się, by Philo wróciła.

Zobacz też:

Hity Phoebe Philo

Ewelina Kołodziej
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Phoebe Philo wystartowała ze swoją marką. To najważniejszy debiut tego roku 
Proszę czekać..
Zamknij