Znaleziono 0 artykułów
07.04.2022

Jennifer Lopez pokazuje, jak stylizować sukienkę w stylu boho

07.04.2022
Jennifer Lopez (Fot. ImaxTree)

Kiedy nie zachwyca w stylizacjach glamour na czerwonych dywanach, chętnie stawia na wygodę. Jennifer Lopez lubi nosić dresy, szerokie spodnie i romantyczne sukienki boho. Podczas spaceru po Los Angeles zachwyciła w wiosennej kreacji marki Zimmermann.

Jennifer Lopez promienieje. Jej związek z Benem Affleckiem kwitnie, a para kupiła niedawno posiadłość wartą 50 milionów dolarów. Radość widać nie tylko na twarzy gwiazdy, ale i w stylizacjach, które wybiera. Na spacer z 14-letnią córką Emme aktorka założyła luźną sukienkę boho marki Zimmermann. Materiał kreacji zdobi print inspirowany tropikami. Piosenkarka uzupełniła look beżowymi zamszowymi platformami i żółtą plecioną torebką od Bottegi Venety. Włosy spięła w luźnego koka z opadającymi kosmykami, a spojrzenie ukryła za dużymi okularami przeciwsłonecznymi Chloé.

Nigdy nie zapomniałam, skąd pochodzę. Dorastałam w Bronksie. Tańczyłam break dance, nosiłam powyciągane bluzy i sportowe buty. Wychowałam się też na musicalach. Tam zobaczyłam te piękne kobiety, jak Ava Gardner, Marilyn Monroe czy Jackie O, które były ikonami lat 50. i 60. To ukształtowało mój gust. Dziś inspiruje mnie zarówno styl uliczny, jak i glamour – mówiła gwiazda w 2019 roku w jednym z wywiadów.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jennifer Lopez pokazuje, jak stylizować sukienkę w stylu boho
Proszę czekać..
Zamknij