Znaleziono 0 artykułów
26.03.2024

Joanna Kulig zachwyca w skórzanym trenczu na premierze filmu „Kobieta z…”

26.03.2024
Fot. East News

Skórzany płaszcz to bez wątpienia najmodniejsze okrycie sezonu wiosna-lato 2024Joanna Kulig udowadnia, że doskonale sprawdza się też w roli wieczorowej kreacji na czerwony dywan. Aktorka postawiła na zmysłowy skórzany trencz projektu Magdy Butrym i sandałki na niebotycznej platformie na premierze „Kobiety z…”. W filmie gra jedną z głównych ról obok Małgorzaty Hajewskiej-Krzysztofik.

W warszawskim kinie Muranów odbyła się uroczysta polska premiera filmu „Kobieta z…”Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, która zgromadziła twórców i obsadę. Obraz swoją światową premierę miał jesienią 2023 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Teraz czas, by polska publiczność zobaczyła tę poruszającą produkcję.

Joanna Kulig w skórzanym trenczu Magdy Butrym na polskiej premierze filmu „Kobieta z…”

Polska premiera filmu „Kobieta z…” zgromadziła tłumy. Wszyscy chcieli zobaczyć nie tylko głośny już film Szumowskiej i Englerta, lecz także grające w nim gwiazdy. Polska aktorka Joanna Kulig nie zawiodła. Aktorka po raz kolejny zdecydowała się założyć projekt Polki Magdy Butrym, której kreacje noszą obecnie największe światowe gwiazdy z Jennifer Lopez i Beyoncé, czy nagrodzoną Oscarem Emmą Stone na czele. Kulig za radą stylistki Karli Gruszeckiej wybrała długi, drapieżny, ale zarazem niezwykle zmysłowy czarny skórzany płaszcz. Płaszcz z dwoma rzędami dużych guzików i szerokimi klapami przewiązany był paskiem w talii, by podkreślić sylwetkę. Idealnym uzupełnieniem tej szykownej i odważnej wieczorowej kreacji były sandały na masywnej platformie i takim też obcasie pokryte czarną satyną i ozdobione materiałowymi różami. Stylizacja Joanny Kulig zaskoczyła jej fanów nawiązaniem do „Matrixa”.

Za wieczorowy makijaż Joanny Kulig odpowiadała Marianna Yurkiewicz. Aktorka miała delikatny glow na skórze, oczy podkreślone srebrzystym cieniem i usta w odcieniu nude. Jej blond bob został zaczesany na jedną stronę, a na uszach można było dostrzec nausznicę z jasnymi kamieniami również od Magdy Butrym. Do tego czarny manicure i pedicure. Tak powstał zachwycający czarny total look, zarazem świeży, nowoczesny, jak i nawiązujący do klasyki – nie tylko mody, lecz także kina. 

Szykowny skórzany trencz, który ma na sobie Joanna Kulig, to projekt Polki Magdy Butrym (Fot. East News)

Film „Kobieta z…” od 5 kwietnia w polskich kinach

Od światowej premiery filmu „Kobieta z…” upłynęło kilka miesięcy. Już od 5 kwietnia w polskich kinach będzie można zobaczyć jeden z najważniejszych rodzimych filmów ostatnich lat. Projekt Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta z Małgorzatą Hajewską-Krzysztofik i Joanną Kulig w rolach głównych opowiada historię transkobiety Anieli Wesoły, która po latach ukrywania swojej prawdziwej tożsamości decyduje się zawalczyć o siebie

Małgorzata Hajewska-Krzysztofik i Joanna Kulig na premierze filmu „Kobieta z…” (Fot. East News)

 

Paulina Klepacz
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Joanna Kulig zachwyca w skórzanym trenczu na premierze filmu „Kobieta z…”
Proszę czekać..
Zamknij