Znaleziono 0 artykułów
08.09.2023

Joanna Kulig promuje film „Kobieta z…” w trenczu Magdy Butrym

08.09.2023
Fot. Getty Images

Twórcy i obsada filmu „Kobieta z…”, który debiutuje na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji i walczy o nagrodę w konkursie głównym, zachwycają stylizacjami. Na konferencji prasowej poprzedzającym pokaz filmu, oprócz jego twórców Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta pojawiła się także aktorka Joanna Kulig. Gwiazda zamiast sukienki postawiła na szykowny trencz z kolekcji polskiej projektantki Magdy Butrym.

O ile na uroczystych premierach na Festiwalu Filmowym w Wenecji obowiązuje określony dress code, tak na poprzedzających je konferencjach prasowych twórcy i aktorzy mogą eksperymentować z modą. To doskonała okazja, by postawić na casualową elegancję, zatrzeć granicę między klasyką a nonszalancją, postawić na zaskakujące konstrukcje i kroje.

Fot. Getty Images

Joanna Kulig w płaszczu Magdy Butrym na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Taka właśnie była stylizacja, w jakiej na photocallu filmu „Kobieta z…”, pojawiła się aktorka Joanna Kulig. Gwiazda zaprezentowała cienki, oversize’owy trencz projektu polskiej projektantki Magdy Butrym, którą uwielbiają gwiazdy Hollywood. Płaszcz zamiast odgrywać jedynie rolę okrycia wierzchniego, pełnił funkcję sukienki. Wyróżniał się poszerzoną linią ramion. Nonszalancko podwinięte rękawy oraz klasyczne czółenka znakomicie dopełniały look, podobnie jak naturalny makijaż i włosy ułożone w krótkiego boba.

Stylizacje Joanny Kulig na czerwonych dywanach światowych festiwali filmowych

Płaszcz, w jakim na konferencji prasowej wystąpiła Kulig, pochodzi z kolekcji Magdy Butrym. Aktorka wielokrotnie już zadawała szyku w ubraniach polskiej projektantki, ostatnio chociażby podczas Festiwalu Filmowego w Cannes w 2022 r., gdzie zachwyciła stylizacją złożoną z czerwonego garnituru i różowej koszuli z jedwabiu. Doceniana polska aktorka za każdym razem z wprawą łączy elegancję z wygodą.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij