Znaleziono 0 artykułów
10.08.2023

Julianne Moore nosi birkenstocki w klasycznej stylizacji

10.08.2023
Julianne Moore (Fot. Getty Images)

Julianne Moore znana jest nie tylko z kunsztu aktorskiego. Należy do grona aktorek, które pozostają wierne minimalistycznemu stylowi. Proste looki gwiazdy „Godzin” oparte są na klasycznych dodatkach. Nic więc dziwnego, że do stałych elementów jej garderoby należą klapki marki Birkenstock.

Hollywoodzkie gwiazdy uwielbiają birkenstocki

Julianne Moore udowadnia, że hollywoodzki trend na birkenstocki nadal obowiązuje, a klapki te sprawdzają się w każdej sytuacji. Szczególnie, gdy potrzebujemy wygodnej pary butów na lato, tak jak Reese Witherspoon czy Sandra Bullock. Gwiazda „Motyla. Still Alice” regularnie wraca do swojego ulubionego modelu ortopedycznych klapek, czyli najatrakcyjniejszych cenowo birkenstocków Arizona.

Nowojorski szyk w wydaniu Julianne Moore

Letnia stylizacja Moore łączy niezawodne klasyki: basikowy czarny T-shirt, czarną rozpiętą koszulę i białe jeansy w długości 7/8. Dodatki utrzymane są w czarno-białej kolorystyce: przed słońcem chronią aktorkę biała czapka z daszkiem i czarne okulary przeciwsłoneczne. Subtelnie odznaczają się jedynie złoty naszyjnik i beżowa torebka. Całość uzupełniają rzecz jasna czarne birkenstocki. 

Julianne Moore nosi birkenstocki do klasycznej stylizacji (Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News)

Aktorka strajkuje na ulicach Nowego Jorku

Julianne Moore aktywnie walczy o lepsze wynagrodzenie i warunki pracy. 62-letnia gwiazda od samego początku uczestniczy w pikietach SAG-AFTRA przed nowojorskim NBC Rockefeller (i nawet wtedy zakłada sprawdzone birkenstocki).

Strajk opóźnił premierę kostiumowego miniserialu „Mary i George”. Moore wcieliła się w rolę żyjącej w XVII-wiecznej Anglii Mary Villiers, która nakłoniła syna, by uwiódł króla Jakuba I i został jego kochankiem. Dzięki spiskom matka i syn stali się jednymi z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi w historii Anglii. 

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij