Znaleziono 0 artykułów
17.01.2024

Kate Moss świętuje 50. urodziny w koronkowej naked dress

17.01.2024
Kate Moss świętuje 50. urodziny w koronkowej naked dress (Fot. Getty Images)

To była najmodniejsza impreza początku roku – 16 stycznia Kate Moss świętowała swoje 50. urodziny w gronie gwiazd. Supermodelka wybrała na tę okazję koronkową naked dress. Mała czarna sukienka Kate Moss nawiązywała do jej ikonicznej nagiej sukienki.

W 1993 roku dziewiętnastoletnia Kate Moss pokazała się na przyjęciu agencji modelek Elite w prześwitującej sukience slip dress. Odtąd slip dresses miały supermodelce towarzyszyć w najważniejszych momentach jej życia. Transparentne stylizacje pokochała też jej córka, 21-letnia dziś Lila Moss.

Kate Moss sukienkę z siateczki włożyła na przyjęcie z okazji 50. urodzin

Ponad 30 lat po słynnym przyjęciu, na którym Kate Moss pokazała się w srebrzystej naked dress, supermodelka świętowała 50. urodziny w gronie najbliższych i przyjaciół. Na tę okazję wybrała małą czarną z koronki. Pochodząca z Londynu muza Karla Lagerfelda 16 stycznia zaprosiła znajomych do paryskiej restauracji Laurent prowadzonej przez szefa kuchni Mathieu Pacada. Wśród gości nie zabrakło oczywiście jej córki, Lili Moss, która zachwyciła w małej czarnej, partnera supermodelki, 37-letniego fotografa Nikolaia von Bismarcka, oraz najlepszej przyjaciółki, Stelli McCartney, która pokazała się w sukience zdobionej zwierzęcym wzorem. W Paryżu widziano także supermodelkę Naomi Campbell, projektantów Haidera Ackermanna i Hediego Slimane'a, stylistę Edwarda Enninfula i makijażystkę Charlotte Tilbury. – Kończę 50 lat? Nie czuję tego – mówiła niedawno Kate Moss w wywiadzie dla „The Times”.

Kate Moss świętuje 50. urodziny w koronkowej naked dress (Fot. Getty Images)

Kate Moss na koronkową naked dress narzuciła pelerynę

Naked dress Kate Moss w koronkowym wydaniu nie odsłaniała zbyt wiele ciele. By chronić się przed chłodem, supermodelka narzuciła na ramiona pelerynę godną królowej balu. Uzupełnieniem stylizacji były lśniące szpilki, wyrazisty naszyjnik i długie kolczyki.

Ikona stylu Kate Moss inspiruje swoim podejściem do mody

Kate Moss na co dzień pozostaje wierna czarnym balerinom, skinny jeans i trenczom. Na przyjęciach z chęcią stawia natomiast na odważniejsze looki – odkrywające ciało sukienki. Ich stylizację opanowała do perfekcji. W pamięci utkwiła nam się jej srebrzysta kreacja, w której pojawiła się w 2022 roku na gali WSJ Innovator Awards.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij