Znaleziono 0 artykułów
05.08.2022

Keanu Reeves gwiazdą serialu „The Devil in the White City”

05.08.2022
Fot. Getty Images

Keanu Reeves, Martin Scorsese i Leonardo DiCaprio połączyli siły, aby wyprodukować serial „The Devil in the White City”. Gwiazdor „Matriksa” zagra głównego bohatera. To pierwsza duża rola serialowa w karierze aktora.

Potwierdziły się styczniowe doniesienia na temat serialu platformy Hulu „The Devil In The White City”. Produkcja będzie ekranizacją powieści Erika Larsona „Diabeł w Białym Mieście” z 2003 roku. Oparta na faktach akcja rozgrywa się w 1893 roku w Chicago. Tam znajduje się tytułowe „Białe Miasto”, największa wystawa w historii Ameryki. Architekt Daniel Hudson Burnham stara się przekształcić podmokły park w teren wystawowy. W tym samym czasie młody lekarz Henry H. Holmes złośliwie parodiuje jego projekt i buduje nieopodal Hotel Wystawy Światowej. Tam dokonuje straszliwych morderstw.

Na ekranie zobaczymy Keanu Reevesa, znanego z takich filmów, jak „Matrix”, „Dom nad jeziorem” i „John Wick”. Za kamerą stanie Todd Field, nagrodzony Złotym Globem za scenariusz do „Małych dzieci”. Produkcją zajmą się Martin Scorsese i Leonardo DiCaprio.

Serial składać się będzie z ośmiu odcinków. Zdjęcia planowane są na przyszły rok, a premiera „The Devil In The White City” powinna się odbyć w 2024 roku.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Keanu Reeves gwiazdą serialu „The Devil in the White City”
Proszę czekać..
Zamknij