Znaleziono 0 artykułów
16.02.2023

Kim Kardashian gwiazdą kampanii Dolce & Gabbana wiosna-lato 2023

16.02.2023
Kim Kardashian (Fot. Materiały prasowe / Dolce & Gabbana)

Dolce & Gabbana ponownie łączy siły z królową amerykańskich influencerek. Kim Kardashian, muza i gwiazda najnowszej kampanii włoskiej marki, wystąpiła przed aparatem Merta Alasa i Marcusa Piggotta ubrana w projekty z kolekcji na wiosnę-lato 2023.

Kim Kardashian, która jeszcze niedawno chodziła w pokazie Balenciagi, teraz skłania się ku włoskiej modzie. Założycielka marki Skims została właśnie twarzą nowej kampanii Dolce & Gabbana. Gwiazda zapozowała przed obiektywem słynnego duetu fotograficznego Mert & Marcus. Nagranie i ujęcia emanujące zmysłowością i elegancją przywołują na myśl włoskie kino autorskie lat 60. Kampania na sezon wiosna-lato 2023 reinterpretuje ikoniczne archiwalnych projektów włoskiej marki z lat 90. i 2000. W kolekcji pojawiły się takie elementy jak torba Sicily medium z PVC, kryształowy choker z krzyżem, płaszcz do ziemi w cętki czy żakardowy gorset.

Odkąd Kim pokochała projekty włoskiego domu mody, każde jej publiczne wyjście dostarcza wielu emocji i modowych inspiracji. W obcisłych fasonach, czerni i zmysłowych koronkach regularnie porównywana jest do europejskich legend, takich jak Monica Bellucci czy Sophia Loren. Co ciekawe, Kardashian stała się dla Dolce & Gabbana nie tylko muzą, ale także oficjalną współautorką. W 2022 r. wraz z włoskim duetem stworzyła kolekcję „Ciao, Kim”. która została zaprezentowana podczas tygodnia mody w Mediolanie.

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kim Kardashian gwiazdą kampanii Dolce & Gabbana wiosna-lato 2023
Proszę czekać..
Zamknij