Znaleziono 0 artykułów
24.07.2023

Ochrona dla dłoni przez cały rok

24.07.2023
(Fot. materiały prasowe)

Latem ochrona skóry przed słońcem, także tej na dłoniach, jest szczególnie ważna. Dlatego do codziennej pielęgnacji warto włączyć nawilżający krem do rąk z odpowiednim filtrem. Polecamy produkt marki handy lab.

Szkodliwe promienie słońca wysuszają skórę i spowalniają jej regenerację, a tym samym przyspieszają proces jej starzenia. Dlatego tak ważne jest stosowanie kremów z filtrem nie tylko latem, ale i przez cały rok. W codziennej pielęgnacji rzadko jednak pamiętamy o naszych dłoniach. Z pomocą przychodzi nam handy lab.

(Fot. materiały prasowe)

Polska marka jest ceniona za wzbogacanie produktów o składniki używane dotąd tylko w produktach do pielęgnacji twarz. Tym sposobem powstała również unikatowa receptura na Extreme Hyaluron Hand Cream – jeden z pierwszych kremów do rąk z filtrem SPF 30 dostępnych na polskim rynku. Dzięki takim składnikom, jak proteiny ryżowe i konopne, kwas hialuronowy i sok z aloesu, balsam ma właściwości ochronne, regenerujące i przeciwstarzeniowe. Krem marki handy lab. zapewniają kompleksową pielęgnację przez cały rok. 

Redakcja Vogue.pl
  1. Uroda
  2. Pielęgnacja
  3. Ochrona dla dłoni przez cały rok
Proszę czekać..
Zamknij