Znaleziono 0 artykułów
13.07.2019

Księżne Meghan i Kate na finale Wimbledonu

13.07.2019
Księżna Cambridge, Księżna Sussex i Pippa Middleton ( Fot. Shaun Botterill, Getty Images)

Księżna Sussex ponownie zrobiła sobie przerwę od urlopu macierzyńskiego, aby podczas Wimbledonu kibicować swojej przyjaciółce, Serenie Williams. Na meczu finałowym, w którym rywalką Amerykanki jest Simona Halep, Meghan pojawiła się w towarzystwie Księżnej Cambridge i Pippy Middleton.

Mimo niezbyt przychylnych komentarzy, jakie posypały się w stronę Meghan Markle po jej ostatnim pojawieniu się na meczu Sereny Williams, Księżna Sussex ponownie zrobiła sobie przerwę od urlopu macierzyńskiego, aby podczas finałowych rozgrywek wesprzeć przyjaciółkę.

Księżna Sussex i Księżna Cambridge na finale Wimbledonu ( Fot. Shaun Botterill, Getty Images)

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami Markle zasiadła w loży honorowej w towarzystwie Księżnej Cambridge. Tym razem dołączyła jednak do nich Pippa Middleton, która także jest wielką fanką tenisa. Księżne postawiły na bardzo różne styluzacje. Kate Middleton zdecydowała się na zieloną, dopasowaną sukienkę i torebkę z kolekcji Dolce&Gabbana, buty projektu Ruperta Sundersona oraz złote kolczyki Asprey London. Bacznym obserwatorom stylizacji Księżnej Cambridge sukienka Dolce & Gabbana słusznie może wydać się znajoma - Kate pojawiła się w niej poprzednio podczas oficjalnej podróży po Kanadzie w 2016 roku.

Meghan Markle wybrała nieco bardziej stonowany kolorystycznie zestaw w postaci klasycznej białej koszuli i plisowanej spódnicy Hugo Boss, do których dobrała małą torebkę Stelli McCartney.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij