Znaleziono 0 artykułów
17.11.2021

Lady Gaga w kreacji Armani Privé na premierze „Domu Gucci” w Nowym Jorku

17.11.2021
Fot. Getty Images

Lady Gaga kolejny raz udowadnia, że jest królową stylu glamour. Na premierze „Domu Gucci” w Nowym Jorku zachwycała w opinającej sukni od Armani Privé.

Nowy Jork to kolejny przystanek na trasie promocyjnej „Domu Gucci”. I równie spektakularny jak poprzednie, Londyn i Mediolan. To zasługa także Lady Gagi, która w najnowszym filmu Ridleya Scotta gra Patrizię Reggiani, a na premierach zachwyca kreacjami.

Fot. Getty Images

W Lincoln Center, gdzie 16 listopada odbyła się nowojorska premiera filmu, Lady Gaga postawiła na klasykę. Piosenkarka założyła czarną dopasowaną sukienkę maksi z aksamitnego materiału, której góra składała się tylko z dwóch pasów tkaniny, a odkryte plecy eksponowały jej liczne tatuaże. Artystka uzupełniła stylizację biżuterią od Tiffany & Co., czerwoną szminką i mocnym makijażem oczu. Blond włosy spięła w elegancki kok.

Za kreacje gwiazdy odpowiedzialni są styliści Sandra Amador i Tom Eerebout. Makijaż wykonała wieloletnia wizażystka Gagi, Sarah Tanno, a uczesał ją Frederic Aspiras.

Na premierze filmu pojawili się także inni członkowie obsady, m.in. Salma Hayek, Jared Leto, Al Pacino, Adam Driver, Giannina Facio i Jeremy Irons.

Polska premiera „Domu Gucci”  już 26 listopada.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij