Znaleziono 0 artykułów
05.09.2023

Lady Gaga zachwyca nową fryzurą. Nosi supermodnego boba w wersji retro

05.09.2023
Lady Gaga w nowej fryzurze (Fot. Getty Images)

Lady Gaga, kiedyś kojarzona z kontrowersyjnymi stylizacjami, dziś zachwyca lookami inspirowanymi glamourem Złotej Ery Hollywood. Po tym jak gwiazda zupełnie zmieniła kreacje, przyszedł czas na nową fryzurę – supermodnego boba.

Wydaje się, że Lady Gaga na dobre zakończyła erę wzbudzania kontrowersji. Gwiazda pokochała estetykę starego Hollywood – od inspiracji Audrey Hepburn po Marlenę Dietrich – stąd też jej występy w Las Vegas, gdzie piosenkarka odbywa rezydencję artystyczną, i looki nawiązują do dawnego glamouru.

Nowa fryzura Lady Gagi: Italian bob

Na zdjęciach, którymi Lady Gaga dzieli się w mediach społecznościowych, pozuje m.in. w rozkloszowanych spódnicach i sukienkach w stylu retro czy, tak jak na początku września, w czarnym satynowym smoking ze spodniami z wysokim stanem, cekinową marynarką i muszką, która zdobiła białą koszulę. Uwagę przede wszystkim przykuwa tu jednak nowa fryzura Lady Gagi. Stoi za nią fryzjer gwiazdy Frederic Aspiras. Piosenkarka skróciła blond włosy i teraz nosi supermodnego long boba. Na zdjęciu ma nawet wywinięte końcówki, tak że włosy ułożono w italian boba, który nosi tez już Zendaya. Lady Gaga nadała mu sznyt retro za sprawą loka nad czołem. 

Lady Gaga pożegnała przyjaciela Tony’ego Bennetta

Rezydencja artystyczna Lady Gagi w Los Angeles jest szczególnie przejmująca, bo piosenkarka występowała z niedawno zmarłym przyjacielem i włoską legendą jazzu Tonym Bennettem. „Będę tęsknić za moim przyjacielem na zawsze. Będę tęsknić za śpiewaniem z nim, nagrywaniem z nim, rozmawianiem z nim, byciem razem na scenie. Dzięki Tony’emu mogłam przeżyć swoje życie w zakrzywionej czasoprzestrzeni” – napisała gwiazda na Instagramie.

Powrót Lady Gagi na ekrany

Na powrót Lady Gagi jako aktorki trzeba będzie jeszcze poczekać. W roli Harley Quinn w wyczekiwanym sequelu „Jokera” zobaczymy ją dopiero w październiku 2024 roku.

Zobacz także:

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij