Znaleziono 0 artykułów
02.08.2022

Leni Klum w koronkowej slip dress Michaela Korsa

02.08.2022
Fot. Getty Images

Kariera Leni, córki Heidi Klum, nabiera tempa – ostatnio zwróciła na siebie uwagę jako jedna z modelek podczas pokazu Alta Moda Dolce & Gabbana. Tym razem, na charytatywnej gali UNICEF-u, olśniła w czarnej kreacji z koronki projektu Michaela Korsa.

Podczas tygodnia mody w Paryżu królował duet Kim Kardashian i North West, teraz swój moment przezywa córka innej gwiazdy – Leni Klum. Córka Heidi pojawiła się na corocznej letniej gali UNICEF-u, zorganizowanej we współpracy z marką LuisaViaRoma. Wydarzenie, złożone z eksluzywnego podwieczorku, gali oraz aukcji charytatywnej, przyciągnęło wiele sław. Wśród gości znaleźli się Leonardo DiCaprio, Vanessa Hudgens, a wieczór umilił występ Jennifer Lopez. Obecnym udało się zebrać ponad 8 milinów euro na pomoc dzieciom z terenów Syrii i Ukrainy.

Na tę okazję Leni wybrała na stylizację łączącą różne aktualne trendy, ale też w klasyczny sposób elegancką. Była to czarna dopasowana sukienka midi z koronki Michaela Korsa, do której założyła czarne sandały na obcasie i minimalistyczną biżuterię. Odwołała się w ten sposób do trendu, w jakim na pierwszym planie są półprzezroczyste materiały, promowany na przykład przez Duę Lipę czy Bellę Hadid.

Fot. Getty Images

To kolejny publiczny występ, wskazujący na to, że kariera modelingowa Leni rozkręca się. Niedawno osiemnastolatka brała udział w pokazie Dolce & Gabbana Alta Moda, który odbył się na Sycylii i nawiązywał do historii włoskiej kultury. Oprócz Klum, w prezentacji tej kolekcji wzięła też udział Deva Cassel – córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela.

Wschodzące gwiazdy dołączyły do grona dzieci supermodelek zdobywających wybiegi, biorących udział w ważnych kampaniach promocyjnych, co przed nimi udało się na przykład Lily-Rose Depp, Kai Gerber czy Lili Grace Moss.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij