Znaleziono 0 artykułów
04.12.2021

Monica Bellucci w obiektywie Soni Szóstak

04.12.2021
Fot. Getty Images

Aktorka pojawiła się na okładce nowego wydania magazynu „The Sunday Times Style”. Autorką zdjęć jest polska fotografka.

To był pracowity rok dla Moniki Bellucci. Aktorka wystąpiła m.in. we włoskim filmie kostiumowym „La Befana Vien di Notte 2” i dokumencie „Girl in the Fountain”, czyli nowej biografii Anity Ekberg, gwiazdy „Słodkiego życia” Federika Felliniego. Bellucci regularnie występowała również w spektaklu „Maria Callas: Letters & Memories”, a ostatnio mogliśmy ją oglądać w świątecznej kampanii marki Cartier. W lipcu pojawiła się, razem z córką Devą, na okładce włoskiego „Vogue’a”.

Teraz Monica Bellucci została gwiazdą okładki nowego wydania „The Sunday Times Style”. Aktorka ma na sobie prostą, dopasowaną sukienkę od pochodzącego z Ukrainy i tworzącego w Wiedniu projektantka Petara Petrova. Jedynym dodatkiem do minimalistycznej stylizacji jest sygnet od Cartier. Autorką zdjęć jest ceniona polska fotografka, stała współpracowniczka „Vogue Polska”, Sonia Szóstak. Sesję stylizowała Verity Parker.

Na łamach magazynu aktorka opowiedziała o zbliżającym się debiucie na deskach legendarnego teatru West End w Londynie, relacji z ciałem oraz sekretem la dolce vita. Uwaga, spoiler: ważną rolę odgrywa tu odpowiednia porcja makaronu w tygodniu.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij