Znaleziono 0 artykułów
21.10.2022

Nicole Kidman w cekinowej mini

21.10.2022
Nicole Kidman na imprezie Omegi (Fot. Materiały prasowe)

W hali widowiskowej Marathon Music Works w Nashville Omega zorganizowała uroczystą kolację w stylu country. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Nicole Kidman, ambasadorki szwajcarskiego brandu, która wraz z innymi gwiazdami świętowała dorobek marki w kobiecym zegarmistrzostwie.

Nicole Kidman jest ambasadorką Omegi od 2005 roku. Dlatego gdy marka zorganizowała wydarzenie w rodzinnym mieście aktorki, Nashville, nie mogło jej tam zabraknąć. Na wieczór celebrujący damską kolekcję zegarków gwiazda przybyła w szmaragdowej mini obszytej cekinami. Miedziane włosy spięła w niskiego koka z opadającą na czoło grzywką, a usta pomalowała niezawodną czerwoną szminką. Stylizację uzupełniła 34 mm modelem Constellation Small  Seconds w 18-karatowym złocie Sedna™ z wykładanym brylantami bezelem i tarczą w odcieniu burgundowym.

Nicole Kidman na imprezie Omegi (Fot. Materiały prasowe)

– To wielka radość, że członkowie mojej rodziny w Omedze zawitali do Nashville. Omega zapraszała mnie w różne miejsca na całym świecie, ale nie ma nic bardziej szczególnego niż cieszyć się wieczorem razem z nimi w moim własnym domu – powiedziała Kidman podczas wydarzenia.

W wieczorze udział wzięli również: Antoni Porowski, Julia Michaels, Lily Aldridge i Karen Elson, Michael Yerger oraz Rob Raco.

1/6 Karen Elson

2/6 Rob Raco

3/6 Lily Aldridge

4/6 Michael Yerger

5/6 Julia Michaels

6/6 Antoni Porowski

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij