Znaleziono 0 artykułów
08.07.2021

Zwiastun polskiej wersji serialu „The Office”

08.07.2021
(Fot. materiały prasowe)

„Biuro”, najczęściej oglądany serial na świecie według badań Nielsena, doczeka się polskiej adaptacji. Premiera „The Office PL” już 22 października na CANAL+.

Brytyjski sitcom „The Office” napisany i wyreżyserowany przez Ricky’ego Gervaisa i Stephena Merchanta, podbił serca widzów na całym świecie, do tego stopnia, że w 2005 roku doczekał się amerykańskiego remake’u ze Steve’m Carrellem, Jenną Fischer oraz Johnem Krasinskim w rolach głównych. Po dwudziestu latach od debiutu na stacji BBC rozpoczęto prace nad polską wersją.

(Fot. materiały prasowe)

„The Office PL” będzie osadzony w rodzimej rzeczywistości z uwzględnieniem aktualnych nastrojów społecznych, konfliktów międzypokoleniowych i światopoglądowych. Tytułowe amerykańskie biuro firmy papierniczej Dunder Mifflin w Pensylwanii zastąpi siedziba fikcyjnego przedsiębiorstwa produkującego wodę mineralną w Siedlcach. Fabuła będzie koncentrować się na postaci Michała (Piotr Polak), ekscentrycznego prezesa „Kropliczanki”, wzorowanego na Michaelu Scottcie (Steve Carrell). Pozostałych pracowników biura poznamy, gdy firmę przejmie nowy właściciel rozpoczynając personalne roszady.

(Fot. materiały prasowe)

W obsadzie oprócz Piotra Polaka znaleźli się: Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak, Milena Lisiecka oraz Vanessa Aleksander, która będzie reprezentowała nowe pokolenie kobiet w biznesie. – Wkraczając w progi biura Kropliczanki, przełamuje stary ład – czytamy w opisie produkcji. Scenariusz napisali Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki, a za reżyserię odpowiada Maciej Bochniak.

Premiera „The Office PL” zapowiadana jest na 22 października na antenie Canal+.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij