Znaleziono 0 artykułów
02.08.2020

Przez seks do wolności. Remigiusz Ryziński gościem „Ciało ma głos”

02.08.2020
Hanna Rydlewska (Fot. Materiały prasowe)

„Emma powiedziała, że seks nie ma granic. Że to przyjemność, która trwa nie te kilka sekund, kiedy jest orgazm, ale rozciąga się czasem na wiele dni” – czytamy w książce „Moje życie jest moje. Opowieści o wolności i pożądaniu”. Jej autor Remigiusz Ryziński jest kolejnym gościem podcastu Hanny Rydlewskiej „Ciało ma głos”. 

Nowa książka autora „Foucault w Warszawie” oraz „Dziwniejszej historii” to zbiór portretów ludzi, którzy nie boją się podążać za swoimi pragnieniami. Wśród bohaterów są amatorzy swingu, kontrolowanych zdrad, miłośnicy BDSM, tancerka go-go czy mężczyzna, który jako Malina podbija serca heteroseksualnych mężczyzn. Co łączy postaci opisane przez Ryzińskiego? Z pewnością przekonanie, że seks jest jedną z ich ulubionych form wyrazu, czymś, co sprawia, że stają się sobą. 

Ryziński występuje w książce w podwójnej roli: reportera i bohatera. Nie próbuje być przezroczysty – wręcz przeciwnie, pisze wprost o własnych doświadczeniach. Jak zaznacza w posłowiu, robi tak między innymi przez wzgląd na ludzi, którzy się przed nim otworzyli. W rozmowie z Hanną Rydlewską podkreśla zresztą, że to oni są dla niego najważniejsi. 

Remigiusz Ryziński

 

Hanna Rydlewska
Proszę czekać..
Zamknij