Znaleziono 0 artykułów
11.04.2024

Demi Moore i Melanie Griffith pozują razem na czerwonym dywanie jak dwie dekady temu

11.04.2024
Melanie Griffith i Demi Moore zachwycają na czerwonym dywanie (Fot. Getty Images)

Choć Demi Moore tym razem postawiła na czerń, a Melanie Griffith na kontrastującą biel, na czerwonym dywanie obie aktorki połączył wspólny cel – chęć pomocy innym kobietom oraz mocny uścisk dłoni. Tak wygląda kobieca przyjaźń po sześćdziesiątce.

Gwiazdy kina, które wspólnie wystąpiły w filmie z 1995 roku „Koniec niewinności”, pojawiły się na gali Unforgettable Evening, wspierającej Women's Cancer Research Fund – fundusz założony przed laty przez filantropki i gwiazdy kina w celu pozyskiwania środków na badania nad rakiem piersi, w ramach programu pod auspicjami Breast Cancer Research Foundation. Spotkanie na czerwonym dywanie zostało uwiecznione na zdjęciu, które przyciąga uwagę jednym szczegółem – serdecznym uściskiem dłoni między dwiema przyjaciółkami.

Demi Moore i Melanie Griffith na czerwonym dywanie prezentują różne podejście do stylu, ale to samo do tego co w życiu najważniejsze – wsparcia innych kobiet

Podczas wyjątkowego wieczoru 61-letnia Demi Moore miała na sobie czarną, sięgającą do ziemi suknię z rozcięciem, które odsłoniło czarne sandały na obcasie. Całą stylizacją aktorka uzupełniła srebrną biżuterią, w tym diamentowymi kolczykami i bransoletką w kształcie węża. Swoje długie włosy zostawiła rozpuszczone, a w makijażu postawiła na ciemne, metaliczne smoky eye. Demi Moore była jedną z tegorocznych laureatek uhonorowanych na wydarzeniu. Aktorka otrzymała Nagrodę Odwagi za „niezłomne wsparcie i poświęcenie w podnoszeniu świadomości na temat raka piersi." Podczas swojej przemowy oddała hołd ukochanej cioci, która wygrała z rakiem piersi.

Melanie Griffith i Demi Moore zachwycają na czerwonym dywanie (Fot. Getty Images)

Tymczasem 66-letnia Melanie Griffith wybrała kontrastujący z ciemnym strojem Demi Moore biały garnitur, który uzupełniła jedwabną bluzką z falbanami. Luźne spodnie eksponowały beżowe sandały na platformie i ciemny pedicure. Melanie Griffith postawiła na biżuterię z pereł: kolczyki i pasujący naszyjnik. Ciekawym dodatkiem były koronkowe, białe rękawiczki bez palców, które wystawały spod marynarki. Biały total look idealnie współgrał z delikatną urodą aktorki i jest dowodem na to, że to kolor, który tak jak czerń, można nosić niezależnie od wieku.

Zobacz także:

Aleksandra Łukaszek
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Demi Moore i Melanie Griffith pozują razem na czerwonym dywanie jak dwie dekady temu
Proszę czekać..
Zamknij