Znaleziono 0 artykułów
15.05.2024

Reese Witherspoon w różowej garsonce zapowiada powrót Elle Woods

15.05.2024
Różowe elementy stylizacji Reese Witherspoon to ukłon w stronę Elle Woods z filmu „Legalna blondynka”. (Fot. Getty Images)

Reese Witherspoon zapowiada wielki powrót różu i... Elle Woods. Aktorka wzięła udział w konferencji prasowej nowego, serialowego prequelu „Legalnej blondynki”. Gwiazda miała na sobie różową garsonkę niczym prosto z szafy swojej kultowej bohaterki.

„Legalna blondynka” powraca, choć w innej odsłonie, niż spodziewali się tego fani stylowej prawniczki. Niebawem na platformę Prime Video trafi serialowy prequel kultowej komedii, który opowie o licealnych latach Elle Woods. Na konferencji prasowej produkcji nie mogło zabraknąć Reese Witherspoon.

Reese Witherspoon w różowej garsonce godnej Elle Woods

Aktorka zjawiła się na wydarzeniu w eleganckiej różowej garsonce niczym prosto z szafy Elle Woods. Jej różową stylizację dopełniły jasne czółenka typu slingback i perłowa minitorebka. Na scenie towarzyszył jej ukochany pupil stylowej bohaterki – chihuahua Bruiser Woods. Stylowa Reese Witherspoon zapowiedziała wielki powrót „Legalnej blondynki” i... koloru różowego.

Choć tym razem rolę Elle Woods zagra ktoś inny, Witherspoon jest zaangażowana w serial jako producentka filmowa z ramienia Hello Sunshine, jednego z najważniejszych niezależnych wytwórni w Hollywood.

Co z „Legalną blondynką 3”?

Kariera Reese Witherspoon nabrała rozpędu dzięki roli Elle Woods, charyzmatycznej prawniczki o doskonałym wyczuciu stylu i słabości do różowych stylizacji. (Fot. materiały prasowe)

Zapowiedź bizneswoman zaskoczyła fanów kultowej komedii, którzy wciąż czekają na informację o długo wyczekiwanym dopełnieniu trylogii o Elle Woods. Prace nad „Legalną blondynką 3” trwają od ponad pięciu lat i nic nie wskazuje, by niebawem miało się to zmienić.

Zobacz także:

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij