Znaleziono 0 artykułów
26.08.2022

Rihanna i A$AP Rocky w monochromatycznych stylizacjach na wieczór

26.08.2022
Fot. Getty Images

Każdym kolejnym wspólnym wyjściem Rihanna i A$AP Rocky potwierdzają status ikon stylu, a ich skoordynowane looki pozostają źródłem inspiracji. Nie inaczej było 24 sierpnia, kiedy wybrali się razem do klubu. Piosenkarka założyła na tę okazję koszulową bluzkę i skórzaną mini.

Na wieczór w nowojorskim klubie The Ned zarówno Rihanna, jak i A$AP Rocky zdecydowali się na ciemne kolory i kontrastujące materiały. Stylizacja wokalistki to świetna lekcja dobierania monochromatycznych elementów, bo gwiazda zdecydowała się na ubrania w jednej barwie: butelkowej zieleni. Artystka miała na sobie luźną jedwabną koszulę oraz ultrakrótką skórzaną mini. Look dopełniła koronkowym stanikiem widocznym spod koszuli, ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi, naszyjnikiem łańcuchem oraz sandałkami na obcasie. A$AP wybrał bardziej minimalistyczną opcję – założył czarną bokserkę, luźne spodnie oraz masywne buty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Audiomack (@audiomack)

Para coraz częściej decyduje się na wspólne wyjścia, po tym jak trzy miesiące temu doczekali się dziecka. Rihanna w ciąży nie zrezygnowała ze swoich przykuwających wzrok stylizacji. W maju piosenkarka opowiadała w amerykańskim „Vogue’u” o swoim podejściu do stylu ciążowego. – Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, pomyślałam, że nie ma mowy, że będę robić zakupy w alejce dla przyszłych mam. Przepraszam, ale ubieranie się to dla mnie zbyt duża przyjemność – stwierdziła gwiazda, dodając także, że chciałaby, żeby jej przykład pomógł innym. – Mam nadzieję, że będziemy w stanie przedefiniować to, co jest uważane za „odpowiednie” dla kobiet w ciąży. Moje ciało w tym momencie robi niezwykłe rzeczy, a ja nie będę się tego wstydzić. Ten czas powinien był celebracją. Dlaczego powinno chować się swoją ciążę? – mówiła gwiazda.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij