Znaleziono 0 artykułów
02.10.2020

Savage x Fenty Show Vol. 2: Seksualność ma moc

02.10.2020
Bella Hadid (Fot. East News)

W wirtualnej prezentacji inkluzywnej bielizny Savage x Fenty wzięły udział gwiazdy wielkiego ekranu, muzyki i wybiegów.

Pandemia uniemożliwiła zaprezentowanie tegorocznej kolekcji Savage X Fenty w formie fizycznej. Dlatego Rihanna zdecydowała się na nagranie filmu, który dziś trafił na platformę Amazon Prime Video. – Ludzie potrzebują trochę nadziei, trochę szczęścia. Skoro możemy wywołać uśmiech na ich twarzach, to znaczy, że warto być częścią tego projektu – powiedziała.

Irina Shayk (Fot. Kevin Mazur, Getty Images)
Erika Jayne (Fot. Kevin Mazur, Getty Images)

Show otwierają słowa artystki: – Opowiadanie historii to ostatnia część każdej podróży. Barbadoska wyłania się z mroków, ubrana w czarne tiule, które spinają łańcuchy okręcone wokół talii. Rozpoczyna się niezwykły pokaz dzikości i zmysłowości. Na scenę wkracza Demi Moore w body z szyfonu, pojawia się Cara Delevingne w kabaretkach i bieliźnie imitującej skórę kobry. Paris Hilton jaśnieje w różowych koronkach i brylantach, a Irina Shayk pozuje w delikatnym gorsecie, który dopełniają lateksowe rękawiczki i pończochy. Ponownie zobaczyliśmy Bellę Hadid, która w jednym z wywiadów przyznała, że to na wybiegu Savage x Fenty w 2018 roku „po raz pierwszy poczuła się autentycznie seksowna”. Do pokazu dołączyła także Lizzo w futurystycznym komplecie w odcieniu kobaltu. Tańczyła przed lustrem w rytm „Brown Sugar” D’Angelo.

Irina Shayk (Fot. Kevin Mazur, Getty Images)

Pełna paleta sylwetek urzeczywistniła dążenie Rihanny do inkluzywności: – Chcę tworzyć rzeczy, które mogłabym zobaczyć na znajomych, a oni mają różne kształty, rozmiary, są różnego koloru skóry i wyznania. Artystka celebrowała również pewność siebie drag queens. – Chodzi o to, by móc nosić to, co się chce – mówiła poruszając także temat seksualności: – To twoja własna, boska, wewnętrzna moc.

Paris Hilton i Willow Smith (Fot. Kevin Mazur, Getty Images)

 

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Savage x Fenty Show Vol. 2: Seksualność ma moc
Proszę czekać..
Zamknij