Znaleziono 0 artykułów
18.05.2024

Sakebar by Nobu zaprasza na klimatyczny jazzowy koncert Mateusza Krautwursta

18.05.2024
Sakebar by Nobu zaprasza na klimatyczny jazzowy koncert Mateusza Krautwursta (Fot. Materiały prasowe)

Sakebar by Nobu zaprasza na kolejną edycję wydarzenia SOLO ACT+. Jazzowe i soulowe utwory w eleganckiej i klimatycznej atmosferze japońskiego baru wykona tym razem Mateusz Krautwurst.

Po spektakularnym debiucie wydarzenia SOLO ACT+ z udziałem Edyty Bartosiewicz, Sakebar by Nobu ponownie otwiera swoje drzwi dla miłośników muzyki. Tym razem na scenie pojawi się Mateusz Krautwurst, który zabierze przybyłych gości w muzyczną podróż, łącząc koncertowy klimat z intymną atmosferą. Oprócz śpiewu i gry na fortepianie, artysta wykorzysta innowacyjną technologię dźwiękową, która umożliwi mu łączenie brzmień wielu wirtualnych instrumentów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu stworzy niepowtarzalne kompozycje, eksperymentując z rytmem i dźwiękiem, co sprawi, że każdy moment koncertu będzie unikalnym doświadczeniem.

Repertuar koncertu obejmuje zarówno klasyczne jazzowe i soulowe utwory, jak i autorskie kompozycje Mateusza Krautwursta, podane w nowych aranżacjach. Na scenie pojawią się przeboje autorstwa D'Angelo, Franka Sinatry, Steviego Wondera czy Louisa Armstronga, które staną w kontraście z ambitnymi polskimi kompozycjami.

Kim jest Mateusz Krautwurst?

Mateusz Krautwurst to utalentowany polski muzyk, wokalista i kompozytor. Jego twórczość obejmuje szeroki zakres gatunków muzycznych, od jazzu i soulu po pop. Łączy tradycyjne brzmienia z nowoczesnymi aranżacjami, tworząc niepowtarzalny styl i unikalne brzmienie.

Kiedy odbędzie się SOLO ACT+?

Wydarzenie odbędzie się 24 maja o godzinie 19:00 w przestrzeni Sakebar by Nobu. Bilety na koncert będą dostępne na stronie internetowej.

Hela Kozak
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Sakebar by Nobu zaprasza na klimatyczny jazzowy koncert Mateusza Krautwursta
Proszę czekać..
Zamknij