Znaleziono 0 artykułów
21.02.2024

Taylor Swift zaskakuje naturalnymi lokami i nowym kolorem włosów

21.02.2024
Fot. Getty Images

Taylor Swift powraca do korzeni. Na kolacji z Sabriną Carpenter w Sydney pojawiła się w naturalnych lokach. Fanki i fani zauważyli również zmianę koloru włosów oraz brak charakterystycznej czerwonej szminki na ustach gwiazdy. Czy to zapowiedź nowej ery?

Taylor Swift eksperymentuje z wizerunkiem za każdym razem, gdy wydaje nową płytę. Nosiła już platynowe włosy, fryzurę typu bob, czy krótkie włosy. Obcięła włosy chociażby przy okazji promocji „1989” w 2014 rokuPopularność cięcia przekroczyła wtedy najśmielsze oczekiwania. Kolejna metamorfoza włosów może wiązać się ze zbliżającą się premierą albumu „The Tortured Poets Department”.

Kariera Taylor Swift budzi ogromne emocje tak, jak jej najlepsze fryzury

Taylor Swift pokazała się ostatnio na scenach stadionów w Australii. Swifties śledzą jej kolejne koncerty, rozwój relacji z Travisem Kelce i oczywiście styl piosenkarki. Gwiazda wraz z otwierającą jej koncerty Sabriną Carpenter udała się do Sydney w ramach „Eras Tour”. Przyjaciółki zostały zauważone podczas kolacji w modnej trattorii Pellegrino 2000. Taylor Swift wprawdzie nie zaskoczyła strojem, ale fryzurą i makijażem zasłużyła na miano trendsetterki.

Taylor Swift w nowej fryzurze wraca do początków kariery i stawia na naturalność

Jedna z największych gwiazd popu przyzwyczaiła nas do swojego wizerunku. Lansuje modne fryzury takie, jak platynowy blond, proste i długie włosy, ciężka prosta grzywka. W takim prostym uczesaniu prezentowała się przez ostatnie lata. Do tego usta podkreślone czerwoną pomadką o matowym wykończeniu. W Australii twórczyni hitu „Anti-Hero” zaskoczyła nowym wizerunkiem. Taylor Swift na kolacji z Sabriną Carpenter pojawiła się w nowej fryzurze, którą wierne fanki i fani pamiętają z początków jej kariery, czyli w naturalnych lokach (trendy na 2024 rok wskazują zresztą na popularność takiego looku) Gwiazda nie wyprostowała tym razem włosów i nawet na grzywce pojawił się skręt. W komentarzach pisze się, że to jej Debut Era hair. Jakby tego było mało, piosenkarka zmieniła także kolor na naturalny ciemny blond. Na jej ustach z kolei pojawiła się koralowa pomadka subtelnie podkreślająca usta. Czyżby nadszedł czas na Au Naturel Era?

Fot. Backgrid/East News

Gorset i plisowana spódniczka to ulubiony strój Taylor Swift na wieczór

W Australii Taylor Swift zaskoczyła nową fryzurą i makijażem, ale nie strojem. Ostatnio jej wieczorowy mundurek składa się z gorsetu i krótkiej plisowanej spódniczki mini. Tak było i tym razem. Gwiazda miała na sobie romantyczny czarny top i brązową minispódniczkę z paskiem podkreślającym talię. Na szyi zdobywczyni Grammy zawisł delikatny złoty łańcuszek. Być może artystka całkowicie zmieni swój wizerunek wraz z wydaniem albumu „The Tortured Poets Department”, do czego szykuje się między koncertami. Nowa fryzura Taylor Swift może być więc wstępem do nowego rozdziału w jej karierze.

Paulina Klepacz
Proszę czekać..
Zamknij