Znaleziono 0 artykułów
10.03.2023

Wszystko, co wiemy o drugim sezonie „The Last of Us”

10.03.2023
(Fot. materiały prasowe)

Finał pierwszego sezonu „The Last of Us” za nami. HBO Max zleciło jego kontynuację zaraz po premierze pierwszego odcinka, a teraz coraz więcej mówi się o możliwych spin-offach. W oczekiwaniu na drugi sezon serialu zebraliśmy wszystko, co trzeba o nim wiedzieć.

Fabuła serialu

Drugi sezon serialu będzie ekranizacją gry „The Last of Us 2”, której akcja toczy się kilka lat po finale pierwszej części. Ellie i Joel próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości, zacząć życie na nowo w Jacksonville. Choć wydaje im się, że najgorsze już za nimi, przeszłość nie daje im o sobie zapomnieć.

Początkowo mówiono, że podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, jego kontynuacja opowie całą historię gry. Ostatnio twórcy serialu, Neil Druckmann i Craig Mazin, przyznali, że rozważają rozbicie fabuły „The Last of Us 2” na więcej niż jeden sezon.

(Fot. materiały prasowe)

Obsada

Choć nie ujawniono jeszcze obsady drugiego sezonu, nic nie wskazuje na to, by Bella Ramsey i Pedro Pascal, czyli Ellie i Joel, mieli nie powrócić na nasze ekrany. Duetowi będzie towarzyszył Gabriel Luna, serialowy Tommy. Fani gier z niecierpliwością wyczekują odtwórczyń dwóch ważnych ról w sequelu gry, czyli Abby i Diny.

Data premiery

W jednym z ostatnich wywiadów Pedro Pascal ujawnił, że zdjęcia do drugiego sezonu mają ruszyć jeszcze w tym roku. Jeśli tak się stanie, „The Last of Us” najpewniej powróci na platformę HBO Max w 2025 roku.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij