Znaleziono 0 artykułów
28.06.2023

Gwiazdy na koncercie Beyoncé w Warszawie

28.06.2023
Koncert Beyoncé w Warszawie (Fot. Getty Images)

Beyoncé po raz trzeci zawitała do Polski, dając spektakularny koncert na scenie Stadionu Narodowego w Warszawie. Wydarzenie przyciągnęło ogromną publiczność. Swoją obecnością zaszczyciły Polskę również światowe sławy: mąż artystki, Jay-Z, Zendaya, Tom Holland i Lizzo. 

W marcu Beyoncé rozpoczęła trasę koncertową „Renaissance”, która odrodziła muzykę house hitami, takimi jak „Break My Soul”. Tournée to popkulturowe wydarzenie roku – gwiazda po raz kolejny udowadnia, że na scenie nie ma sobie równych. We wtorek, 27 czerwca, wokalistka zagrała w Polsce. Koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie przyciągnął rzeszę fanów. Swoją obecnością zaszczyciły występ także światowe sławy, takie Jay-Z, zakochani Zendaya i Tom Holland, Lizzo, która wystąpi w środę, 28 czerwca, na Openerze w Gdyni, a także Hunter Shafer z „Euforii”.

 

Kreacje sceniczne Beyoncé

Beyoncé na tle futurystycznej scenografii po raz kolejny dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Gwiazda pokazuje się w kreacjach takich marek jak Alexander McQueen, Loewe, Gucci czy Fendi. Podczas trzygodzinnego występu w Polsce zachwyciła przezroczystą sukienką mini ze srebrnymi zdobieniami i frędzlami z kryształków, a także błyszczącym, zielono-srebrnym kombinezonem z peleryną, do którego dopasowała botki na obcasie w tym samym kolorze. – Cieszymy się, że możemy być częścią tego niezwykłego momentu – powiedział projektant David Koma, który stworzył jeden z kostiumów Beyoncé.

Trasa koncertowa „Renaissance”

Trasa koncertowa „Renaissance” rozpoczęła się w Sztokholmie, obejmuje łącznie 57 koncertów na stadionach na całym świecie. Występ Beyoncé w Polsce jest ostatnim w Europie. Artystka powróci wkrótce do Stanów Zjednoczonych.

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij