Znaleziono 0 artykułów
17.04.2024

Zendaya zachwyca bajkową suknią z bieliźnianym akcentem

17.04.2024
Zendaya w balowej sukni Very Wang podczas premiery fillmu „Challengers” w Los Angeles (Fot. Getty Images)

W ostatnich tygodniach najczęściej oglądaliśmy na zdjęciach Zendayę w stylizacjach preppy, nawiązujących do tenisa. Teraz, przed Met Galą, gwiazda wybrała balową suknię z trenem i gorsetem. Bieliźniane zdobienia oraz spódnica jak z kostiumu księżniczki pasują do tegorocznego tematu gali „Sleeping Beauties: Reawakening Fashion”.

Zendaya, promując swoje filmy. stawia na method dressing. Przed premierą „Challengers” pokazywała, że skoro w filmie jest mistrzynią kortów, wie też doskonale, jak nosić projekty w stylu tenisowym na czerwonym dywanie. Widzieliśmy ją w transparentnej spódnicy, złożonej na sportową bieliznę, w szpilkach z obcasami w kształcie piłek tenisowych, w białej sukience, ozdobionej printem w rakiety tenisowe.

Zendaya w balowej sukni Very Wang podczas premiery fillmu „Challengers” w Los Angeles (Fot. Getty Images)

Zendaya jak księżniczka w sukni Very Wang

Jednak na premierze „Challengers” w Los Angeles aktorka postanowiła odejść od stylizacji inspirowanych tenisem. Pojawiła się w długiej, rozkloszowanej, balowej sukni projektu Very Wang. Ciągnął się za nią długi bladoróżowy tren, będący przedłużeniem atłasowo-szyfonowej spódnicy z czarnymi elementami. Ta elegancka i królewska kreacja została przełamana koronkową górą. Bieliźniany gorset w kolorze czarnym zbalansował cukierkową spódnicę i sprawił, że stylizacja ma charakter trochę buntowniczy, trochę gotycki.  

Koronkowe wstawki na biuście i w talii delikatnie odsłoniły skórę. W oczy rzucają się również detale, przypominające upięcia z pasa do podwiązek.

Zendaya w balowej sukni Very Wang podczas premiery fillmu „Challengers” w Los Angeles (Fot. Getty Images)

Stylista gwiazdy Law Roach postawił też na delikatną, srebrną biżuterię, naturalny makijaż, upięte włosy. Zendaya, u boku aktorów, grających z nią w „Challengers”, Josha O'Connora i Mike'a Faista, wygląda jak zbuntowana księżniczka XXI wieku.

Zobacz także:

Aleksandra Łukaszek
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Zendaya zachwyca bajkową suknią z bieliźnianym akcentem
Proszę czekać..
Zamknij