Znaleziono 0 artykułów

Kultura

Proszę czekać..
Aleksandra Popławska: Lubię mężczyzn, którzy nie boją się płakać Aleksandra Popławska: Lubię mężczyzn, którzy nie boją się płakać W przebojowym „Underdogu” gra piękną, energiczną i silną czterdziestolatkę. Kobietę po przejściach, ale z przyszłością. To samo można powiedzieć o aktorce, która właśnie jest u szczytu popularności. Z Aleksandrą Popławską rozmawiamy o MMA, seksie i sztuce.
Wszystkie pary na muzealny parkiet Wszystkie pary na muzealny parkiet Znacie swój kanon? Wspaniale. To poznajcie go jeszcze raz – zdają się mówić polskiej publiczności kuratorzy brawurowej wystawy „Młoda Polska” z Göteborgs Konstmuseum w Göteborgu. Wystawa potrwa do 17 marca.
Joanna Kulig z nagrodą aktorską na festiwalu w Palm Springs Joanna Kulig z nagrodą aktorską na festiwalu w Palm Springs Podczas 30. festiwalu filmowego w Palm Springs polską aktorkę nagrodzono za rolę w „Zimnej wojnie”. Już 22 stycznia zostaną ogłoszone nominacje do Oscara. Wtedy okaże się, czy Kulig i jej film zostaną wyróżnione przez Amerykańską Akademię Filmową.
„Vice”: Potężny przeciętniak „Vice”: Potężny przeciętniak Ten film można pokochać albo znienawidzić. Znany z „Big Short” reżyser Adam McKay kąśliwym portretem wiceprezydenta Dicka Cheneya, który wpędził Amerykę w wojnę w Iraku, rzuca oskarżenie także pod adresem aktualnej władzy.
„Underdog”: Twardziel o gołębim sercu „Underdog”: Twardziel o gołębim sercu Debiutant Maciej Kawulski opowiedział historię, jakiej jeszcze w rodzimym kinie nie oglądaliśmy. Główny bohater, zagrany mistrzowsko przez Eryka Lubosa, to zawodnik MMA. „Underdog” jest taki jak on: zaliczając wzloty i upadki, chwyta za serce. Wygląda na to, że doczekaliśmy się polskiego „Rocky’ego”.
  1. Kultura
Proszę czekać..