Znaleziono 0 artykułów
01.12.2020

Kolekcja BIZUU ze znakami zodiaku

Pola Dąbrowska

Wraz z początkiem grudnia projektantki Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak zamieniają się we wróżki, które spełniają kobiece marzenia i znają przyszłość mody. Ich horoskopowa linia t-shirtów podpowie, na jakie elementy garderoby warto postawić w 2021 roku.

Nim nadejdą święta, a zaraz po nich sylwester, pozwólmy zabrać się do świata magii BIZUU. Tym razem nie kwiaty, a gwiazdy stały się źródłem inspiracji. Projektantki stworzyły kolekcję koszulek ze znakami zodiaku, a pod konkretnie znaki wróżby ułożył dla nich wróżbita Maciej Skrzątek.

I tak z tajemniczej, mieniącej się milionem ciał niebieskich galaktyki, wyłaniają się modelki. Graficzne szkice zdobiące t-shirty układają się w wizerunki kobiet reprezentujących dwanaście gwiazdozbiorów. Pojawia się dama-skorpion, której warkocz przypomina korpus zwieńczony jadowitym kolcem, lew o burzy loków i kocich oczach, czy strzelczyni z łukiem wpiętym we włosy. Na minimalistyczne obrazki wdziera się pastelowy róż, naniesiony techniką akwarelową, a całość kompozycji dopełniają symboliczne konstelacje.

Do każdego astrologicznego projektu wróżbita przygotował również horoskop, który odkryje przed właścicielką jej przyszłość związaną z modą.

Zdjęcia: Dominika Jarczyńska

Modelki: Czerwonka Karolina, Krzanowska Zuzanna, Majkusiak Aleksandra, Styczyńska Karolina/MODELPLUS

Asystent fotografa: Mateusz Skraba, Mariusz Pawelec/PIN UP Studio

Fryzury: Aneta Kostrzewa & VIP ROOM Łubiński Kowalski

Makijaż: Aneta Kostrzewa

Scenografia: Michał Zomer

Film: Artur Cieślakowski

Produkcja: Hanna Wojtaszek, Anna Urbańska/BIZUU

Retusz: Michał Marciniak/BIZUU

1/13T-shirty BIZUU ze znakami zodiaku

Proszę czekać..
Zamknij