Znaleziono 0 artykułów
08.05.2019
Artykuł partnerski

Kazar Studio: Ciesz się życiem!

Anna Konieczyńska

Dynamika, różnorodność, wolność. Kazar Studio, nowa marka w portfolio Kazar Group, jest przeznaczona dla osób, które chcą, by styl odzwierciedlał ich osobowość, przekonania i sposób życia. – To brand, który nie narzuca światopoglądu, nie definiuje trendów, nie trzyma się schematów, pozostając otwartym na swoich konsumentów – mówi Artur Kazienko, Prezes Zarządu Kazar Group. 

Tańcz, kiedy tylko masz na to ochotę – na plaży i we własnej kuchni, w deszczu i w pełnym słońcu, solo i z przyjaciółmi. Spraw, żeby każda chwila miała znaczenie. Nie oglądaj się na innych. Noś to, co lubisz, niezależnie od tego, czy podoba się to pozostałym. Look alive!

Nowa marka Kazar Studio zachęca do tego, żeby styl stał się sposobem na podkreślenie osobowości. Skierowana przede wszystkim do milenialsów, którzy chcą żyć autentycznie, cenią wolność wyboru i nie lubią ograniczeń, odpowiada na potrzeby pokolenia indywidualistów. Najważniejsze jest dla nich to, żeby nie zatracić siebie w gąszczu opinii, sugestii i trendów. Tylko bezkompromisowa wierność sobie pozwala oddychać pełną piersią, podejmować odważne decyzje, szukać szczęścia nawet za cenę spokoju.

W DNA naszej nowej marki wpisane są takie wartości jak poczucie humoru, dystans do siebie i otaczającego świata, odwaga, liberalizm, tolerancja. To brand nowoczesny, kreatywny, dynamiczny, który nie narzuca światopoglądu, nie definiuje trendów, nie trzyma się schematów, pozostając otwartym na swoich konsumentów, bez względu na ich wiek, płeć, preferencje czy osobowość – mówi o Kazar Studio Artur Kazienko, Prezes Zarządu Kazar Group.

W kolekcji debiutującej właśnie marki zachwyca różnorodność modeli, barw i materiałów. Znalazły się w niej produkty na co dzień i na wyjątkowe okazje, sportowe i seksowne, ponadczasowe i bazujące na bieżących tendencjach. W linii dla kobiet wyróżniają się sneakersy z opalizujących albo przezroczystych materiałów, klasyczne baleriny, wygodne espadryle, kowbojki, a także klasyczne szpilki w wielu wariantach kolorystycznych. W kolekcji męskiej znajdziemy modele z ultralekkimi cholewkami, a także odwołujące się do stylistyki lat 90-tych białe i czarne trampki na grubych podeszwach.

Kazar Studio to jednak nie tylko obuwie – oferta jest znacznie szersza. Znajdziemy w niej różnorodne torby (od shopperek, przez kopertówki i nerki na same niezbędne rzeczy, po wygodne i pojemne plecaki), finezyjne okulary przeciwsłoneczne, kapelusze na słoneczne dni, a nawet T-shirty. To wciąż nie wszystko. Kazar Studio zaskoczy nietypowymi produktami.

Konsekwentny koncept Kazar Studio nie mógłby być w pełni realizowany bez dostosowanych do całościowej wizji marki butików. Sklepy zostały zaprojektowane przez Studio Projektowe Zofii Wyganowskiej w minimalistycznym duchu. Zestawienie bieli i czerni sprawia, że przestrzeń wydaje się nowoczesna i, co ważne, takie rozwiązanie ułatwia nawigację w sklepie i efektowną ekspozycję kolekcji. Równie ważna jak wystrój jest muzyka – świeża, odważna, wywodząca się z odmiennych kultur. W butikach usłyszymy utwory młodych artystów tworzących po polsku, koreańsku, japońsku, francusku i ukraińsku. Ich dźwięki wpisują się w gatunki nuromantic, synthpop, dreampop, vaporwave i hip-hop.

Eklektyzm, radość, świeżość. Ten klimat udało się oddać także w kampanii reklamowej Kazar Studio. Film i sesja zdjęciowa zostały zrealizowane w Los Angeles – na przedmieściach i w Venice Beach, w prywatnych domach i w okolicach centrów handlowych, na ulicach i w ogródkach. Bohaterowie, których ogląda przez swój obiektyw, bawią się modą, witają każdy dzień jako wyzwanie, ale nie traktują siebie ze śmiertelną powagą. Chwytają chwile, otwierają się na przygody, równie dobrze czują się w samotności, zasłuchani w ulubione kawałki, jak również w towarzystwie podobnych im wolnych duchów. Ta wolność łączy ich też w podejściu do stylu. Eklektyczne, nawiązujące do stylistyki retro, mieszające konwencje stroje podkreślają indywidualny charakter oferty Kazar Studio. Możliwości stylizacji jest tyle, ile osobowości, które te ubrania i dodatki noszą.

Pierwsze salony Kazar Studio zostały otwarte w Posnanii, Galerii Rzeszów, Atrium Felicity w Lublinie oraz w Łodzi (Galeria Łódzka i Port Łódź), w Warszawie marka zadebiutuje latem. Do końca 2019 roku powstanie aż 10 butików.

Zobacz film promujący Kazar Studio:

 

KAZAR STUDIO from VoguePolska on Vimeo.

1/15Wszystko na opak

Róż dla niej, czerń dla niego. Albo odwrotnie. Moda nie zna przecież granic. 

Proszę czekać..
Zamknij