Znaleziono 0 artykułów
29.07.2020

Metamorfozy gwiazd: Julia Roberts

Julia Właszczuk

Julia Roberts nigdy nie marzyła o karierze w Hollywood. Od dziecka chciała zostać… weterynarką. Aby opłacić studia, pracowała jako modelka, dorabiając również jako statystka w filmach. Jej uroda i charyzma zwróciły uwagę producentów komedii „Satysfakcja”, w której Roberts wystąpiła u boku Liama Neesona. Dalej jej kariera potoczyła się szybko. Występy w takich produkcjach jak „Stalowe magnolie”, „Pretty Woman” czy „Raport Pelikana” zapewniły jej uznanie krytyków i oddane grono fanów.

Dziś Julia Roberts jest jedną z największych gwiazd. Tytuł ikony zawdzięcza nie tylko niezapomnianym kreacjom na ekranie, ale również tym na czerwonym dywanie. Od legendarnego już garnituru w stylu Annie Hall z gali Złotych Globów 1990 roku, przez suknie wieczorowe (np. vintage Valentino na Oscarach w 2001 roku), po bardziej casualowe z jej ulubionym zestawem t-shirtu, dżinsów i oversize’owej marynarki na czele – aktorka niezmiennie zachwyca.

I choć przez lata styl Julii Roberts się zmieniał, to ona sama wydaje się być odporna na upływ czasu. Zobaczcie najlepsze kreacje aktorki z ostatnich 30 lat.

1/40Metamorfozy gwiazd: Julia Roberts

1988 rok

  1. Moda
  2. Historia
  3. Metamorfozy gwiazd: Julia Roberts
Proszę czekać..
Zamknij