Znaleziono 0 artykułów
19.10.2020

Gwiazdorskie loki

Kasia Hastings

Inspirujesz się stylem gwiazd? Sprawdź, jak stworzyć pełne objętości fryzury à la Marylin Monroe, Beyoncé czy Zendaya. 

Wiele kobiet poświęca mnóstwo czasu na wystylizowanie idealnie prostych włosów. Tyle samo nie rozstaje się z lokówką, żeby stworzyć wrażenie objętości. Jak to często bywa, mamy tendencję to tęsknienia za tym, czego nie mamy. Dobra wiadomość? Naturalnie kręcone włosy są teraz tak samo pożądane jak w złotej erze Hollywood, kiedy loki były synonimem piękna. 

Na srebrnym ekranie rządziły perfekcyjne fryzury Marilyn Monroe, Judy Garland i Lauren Bacall. Od tego czasu stosunek do falowanych włosów odzwierciedlał modę epoki. W latach 70. Diana Ross, Stevie Nicks i Angela Davis opowiadały się za swobodnym podejściem do fryzury. W latach 80. nadeszła epoka nadmiaru, a wraz z nią wielkie loki i trwałe. Trudno zapomnieć o przegiętych puklach Michelle Pfeiffer, Susan Sarandon i Cher w „Czarownicach z Eastwick”. 

Niedawno oryginalne fryzury Sary Jessiki Parker i Zendayi utorowały drogę dla wszystkich rodzajów loków – długich czy krótkich, falistych i kręconych. Teraz pokazujemy najpiękniejsze loki w historii.

13/35Od Marylin Monroe do Beyoncé: najpiękniejsze loki w historii

Dolly Parton, 1976 r.

  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Gwiazdorskie loki
Proszę czekać..
Zamknij