Znaleziono 0 artykułów
04.02.2021

Demi Moore o życiu rodzinnym

04.02.2021
Bruce Willis i Demi Moore (Fot. Phil Faraone/VMN18/Getty Images For Comedy Central)

W rozmowie z Naomi Campbell, która pojawiła się na youtubowym kanale modelki „No Filter with Naomi”, Demi Moore zdradziła, że kilka miesięcy lockdownu spędziła w towarzystwie byłego męża Bruce’a Willisa, ich córek oraz jego obecnej żony i dzieci.

Demi Moore i Bruce Willis byli małżeństwem przez blisko 13 lat. W 2000 roku podjęli decyzję o rozwodzie, rozstając się w przyjaźni. Wspólnie wychowali trzy córki: Rumer, Scout i Tallulah. Oboje w późniejszym czasie znaleźli partnerów – Moore wyszła za mąż za aktora Ashtona Kutchera (małżeństwo trwało osiem lat), a Willis w 2009 roku związał się z modelką Emmą Heming, z którą ma dwójkę dzieci.

Rzadko się zdarza, by aktorskie pary po rozwodzie miały ze sobą tak dobry kontakt jak Demi i Bruce. Jak się okazało, czas przymusowej izolacji spędzili razem w domu w Idaho, a towarzyszyły im ich córki oraz nowa rodzina Willisa.Było wiele wyzwań i wiele tragedii związanych z pandemią, ale myślę, że izolacja była dla nas błogosławieństwem. Osobiście czuję się za nią naprawdę wdzięczna – mówiła Moore w rozmowie z Naomi Campbell, z którą kilka dni temu chodziła na wybiegu Fendi. Bruce spędził z nami trochę czasu, a Emma i ich dwie córki dołączały, kiedy kończyły szkołę. To wszystko pozwoliło nam ponownie ocenić, co jest ważne, a co wymaga szczególnej uwagi, bo zostało przeoczone i zaniedbane.

Moore dodała, że ​​jej dorosłe córki mają świetny kontakt z młodszymi siostrami, a dla niej samej kontakt z dziećmi Bruce’a jest także bardzo ważny. – Nasza rodzina, niezależnie od jej kształtu, trzyma się razem. Chcę, by maluchy czuły się ze mną dobrze, żeby znały mnie i siostry – powiedziała.

Aleksandra Lewandowska
  1. Ludzie
  2. Portrety
  3. Demi Moore o życiu rodzinnym
Proszę czekać..
Zamknij