Znaleziono 0 artykułów
16.01.2023

Anya Taylor-Joy w subtelnej naked dress na gali Critics' Choice Awards

16.01.2023
Anya Taylor-Joy podczas Critics Choice Awards (Fot. Getty Images)

Anya Taylor-Joy na 28. gali Critics' Choice Awards w Los Angeles wystąpiła w eterycznej sukience Diora. I udowodniła, że słynny dom mody nie mógł wybrać lepszej ambasadorki.

Kolejne stylizacje Anyi Taylor-Joy są dowodami, że aktorka należy do grona najbardziej stylowych gwiazd Hollywood. Chętnie sięga po misternie wykonane suknie, często inspiruje się stylem granych przez nią postaci, a przy tym stawia na kreacje podkreślające jej oryginalną urodę.

W 2021 roku gwiazda, popularna dzięki roli w „Gambicie królowej” rozpoczęła współpracę z marką Dior. Mogliśmy ją oglądać w kreacjach francuskiego domu mody na rozdaniu Złotych Globów, nagród Emmy czy podczas premiery „Ostatniej nocy w Soho” w Los Angeles.

Anya Taylor-Joy podczas Critics Choice Awards (Fot. Getty Images)

Na 28. gali rozdania Critics' Choice Awards również wystąpiła w projekcie Diora. Założyła sukienkę na ramiączkach z delikatnie rozkloszowanym dołem. Materiał pół-transparentnej tkaniny został wyszyty w zdobienia, przypominające syrenie łuski. Stylista Ryan Hastings dobrał do kreacji diamentową biżuterię od Tiffany & Co. i srebrne szpilki Jimmy Choo. Platynowe włosy aktorki spięto w wysoki kok, a urodę podkreślono makijażem w ciepłej tonacji.

Kreacja aktorki wpisuje się w niesłabnący trend na bieliźniane sukienki. Słynne naked dress nosiły Kate Moss, Marilyn Monroe czy Sarah Jessica Parker, również jako Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście”. A współczesne gwiazdy Hollywood udowadniają, że moda na odsłanianie ponownie nabiera rozpędu.

 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Anya Taylor-Joy w subtelnej naked dress na gali Critics' Choice Awards
Proszę czekać..
Zamknij