Znaleziono 0 artykułów
01.12.2023

Blake Lively olśniewa na czerwonym dywanie w komplecie Chanel

01.12.2023
Blake Lively w tweedowym żakiecie i mini domu mody Chanel (Fot. Getty Images)

Ambasadorka Chanel Blake Lively pozostaje wierna projektom paryskiego domu mody nie tylko na co dzień, gdy nosi ulubione torebki 2.55 czy it-bag uszytą z denimu. Na czerwonym dywanie londyńskiej premiery „Renaissance: A Film By Beyoncé" postawiła na zmysłowy komplet. Do rozpiętego tweedowego żakietu, klasyki Chanel, dobrała superkrótką mini.

Na londyńskiej premierze „Renaissance: A Film By Beyoncé" Blake Lively sięgnęła po klasyczną czerń. Ambasadorka Chanel olśniewała na czerwonym dywanie w komplecie tweedowego żakietu i mini. Na gali nie towarzyszył jej mąż Ryan Reynolds.

Blake Lively pozostaje w swojej Chanel era

Blake Lively, którą na przyjaciółkę marki Chanel namaścił sam Karl Lagerfeld, oglądała film o Beyoncé w komplecie Chanel składającym się z dopasowanej minispódniczki oraz rozpiętego żakietu. Tweedowy kostium z cekinami pochodził z kolekcji Pre-Fall 2022. Gwiazda często nosi także vintage Chanel oraz kreacje Chanel haute couture czy Chanel Métiers d'art.

Blake Lively olśniewa na czerwonym dywanie w komplecie Chanel (Fot. Getty Images)

Blake Lively w Chanel miłośniczką maksymalizmu

Mniej znaczy więcej? Nie dla Blake Lively, która do cekinowego kompletu dobrała równie wyraziste dodatki, oczywiście utrzymane w lansowanym przez gwiazdę wieczoru odcieniu srebra. Aktorka postawiła na biżuterię – masywny naszyjnik oraz ogromne kolczyki z diamentami projektu Lorraine Schwartz. Stylizację uzupełniły błyszczące szpilki na platformie marki Christian Louboutin. Zwieńczeniem były delikatne rękawiczki oraz subtelne rajstopy.

Surferskie fale to ulubiona fryzura Blake Lively

Blake Lively rzadko eksperymentuje z fryzurą. Trudno się dziwić, skoro została obdarzona złocistymi puklami, które przy niewielkiej ingerencji stylisty prezentują się zjawiskowo. Aktorka na londyńskiej premierze postawiła na swój ulubiony look, czyli surferskie fale z przedziałkiem z boku.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij