Znaleziono 0 artykułów
08.09.2023

Bogumiła Bajor i Mateusz Więcławek błyszczą w Wenecji

08.09.2023
(Fot. Getty Images)

Bogumiła Bajor i Mateusz Więcławek zadebiutowali na czerwonym dywanie festiwalu filmowego w Wenecji podczas premiery nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta „Kobieta z…”. Młodzi aktorzy zagrali głównych bohaterów w nastoletnich czasach.

Film „Kobieta z…” to jedna najbardziej wyczekiwanych premier tegorocznego festiwalu w Wenecji. Nowy film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta opowiada historię Anieli Wesoły, transpłciowej kobiety, która odkrywa swoją tożsamość. Fabuła obejmuje 45 lat, z których przeszło połowę bohaterka przeżyła w prowincjonalnym polskim miasteczku jako mężczyzna.

W rolach głównych wystąpiły Małgorzata Hajewska i Joanna Kulig. Ich nastoletnie wersje zagrali Mateusz Więcławek i debiutantka Bogumiła Bajor. Duet pokazał się na weneckim czerwonym dywanie w dwóch interpretacjach power dressingu.

Bogumiła Bajor jak Marilyn Monroe na czerwonym dywanie w Wenecji

(Fot. Getty Images)

Młoda aktorka Bogumiła Bajor postawiła na cielistą suknię z szerokimi ramiączkami polskiej marki Fussét. Połyskująca kreacja przywodzi na myśl słynną suknię Marilyn Monroe z 1962 roku, w której ikona zaśpiewała „Happy Birthday, Mr President”. Dokładnie sześć dekad później na MET Gali w kreacji pojawiła się Kim Kardashian. Look Bajor uzupełniły czarna torebka do ręki i srebrne czółenka, obowiązkowy dodatek tego sezonu.

Występ w filmie „Kobieta z…” to debiut aktorki na wielkim ekranie.

Męski power dressing w wydaniu Mateusza Więcławka

(Fot. Getty Images)

Mateusz Więcławek z kolei postawił na marynarkę Saint Laurent z przeskalowanymi ramionami, proste spodnie garniturowe i czarne lakierki na obcasie. Z zaczesanymi do tyłu włosami aktor wyglądał jak młody Dave Gahan z Depeche Mode. Gwiazdor świetnie wpisał się w jeden z najmocniejszych trendów tego roku, czyli wielki powrót power dressingu.

Aktor ma na koncie występy w takich produkcjach, jak „Belfer”, „Cicha noc” czy „Wesele”. W tym roku do kin trafią aż cztery nowe filmy z jego udziałem – oprócz „Kobiety z…”, zobaczymy go także, m.in. w „Imago”, nowym filmie Olgi Chajdas.

Julia Właszczuk
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Bogumiła Bajor i Mateusz Więcławek błyszczą w Wenecji
Proszę czekać..
Zamknij