Znaleziono 0 artykułów
08.09.2023

Gwiazdy na czerwonym dywanie premiery filmu „Kobieta z…” na festiwalu w Wenecji

08.09.2023
Gwiazdy na premierze filmu Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta „Kobieta z…” (Fot. Getty Images)

Film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta „Kobieta z…” zadebiutował 8 września na festiwalu filmowym w Wenecji, gdzie ma szansę zdobyć Złotego Lwa w konkursie głównym. W produkcji o transpłciowej Anieli Wesoły zagrali Joanna Kulig, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Mateusz Więcławek i Bogumiła Bajor. Gwiazdy wraz z twórcami filmu pojawiły się na czerwonym dywanie uroczystej premiery. 

Małgorzata Szumowska i Michał Englert

Małgorzata Szumowska i Michał Englert na premierze filmu „Kobieta z…” (Fot. Getty Images)

Twórczyni filmu Małgorzata Szumowska wybrała na tę okazję czarny garnitur Saint Laurent. Kierując się zasadą „less is more”, prawie całkowicie zrezygnowała z biżuterii, zakładając jedynie zegarek.

Reżyser Michał Englert postawił na ponadczasową klasykę. Na premierę filmu wybrał czarny garnitur Prady oraz białą koszulę.

Joanna Kulig 

Joanna Kulig na premierze filmu „Kobieta z…” (Fot. Getty Images)

Aktorka Joanna Kulig pojawiła się na premierze w długiej czarnej sukni projektu Magdy Butrym. Klasyczną stylizację uzupełniły szpilki z wiązaniem na kostce, długie kolczyki oraz elegancka, upięta fryzura. 

Anja Rubik 

Anja Rubik na premierze filmu „Kobieta z…” (Fot. Getty Images)

Anja Rubik pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Wenecji w czarnym kombinezonie ze zwiewną, długą peleryną marki Saint Laurent. Klasyczną stylizację uzupełniają lakierowane szpilki oraz delikatne, srebrne kolczyki.

Małgorzata Hajewska

Małgorzata Hajewska na premierze filmu „Kobieta z…” (Fot. Getty Images)

Odtwórczyni roli Anieli Wesoły, Małgorzata Hajewska, na premierę wybrała biały komplet projektu Magdy Butrym. Całość dopełniły delikatne szpilki w beżowym odcieniu oraz czerwone usta.

Mateusz Więcławek

Mateusz Więcławek na premierze filmu „Kobieta z…” (Fot. Getty Images)

Mateusz Więcławek pojawił się na festiwalu w założonej na gołe ciało marynarce Saint Laurent. Charakteru stylizacji dodały mocno podkreślone ramiona, buty na obcasie oraz włosy zaczesane do tyłu z lekko wywiniętymi końcówkami.

Franek Englert

Franek Englert na premierze filmu „Kobieta z…” (Fot. Getty Images)

Franek Englert na premierze filmu pojawił się w klasycznym garniturze marki Boss. Stylizację przełamały złote kolczyki, pierścionek, czarny manikiur oraz rockowe okulary.

Michał Englert, Agnieszka Holland i Małgorzata Szumowska

Michał Englert, Agnieszka Holland i Małgorzata Szumowska na premierze filmu „Kobieta z…” (Fot. Getty Images)

Bogumiła Bajor 

Bogumiła Bajor na na premierze filmu „Kobieta z…” (Fot. Getty Images)

Bogumiła Bajor pojawiła się w Wenecji w sukni marki Fuset. Do sukni wysadzanej cekinami dodała kolczyki w tym samym kolorze oraz klasyczną czarną torebkę.

Zobacz także:

 

 

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij