Znaleziono 0 artykułów
08.09.2023

Joanna Kulig i Małgorzata Hajewska błyszczą na czerwonym dywanie w kreacjach Magdy Butrym

08.09.2023
(Fot. Getty Images)

Festiwale filmowe to święto zarówno kina, jak i mody. Nie inaczej jest w Wenecji. Tuż przed premierą „Kobiety z…”, najnowszej produkcji Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, na czerwonym dywanie, oprócz twórców, pozowali również aktorzy i aktorki. Na tę szczególną okazję Joanna Kulig wybrała czarną kreację projektu Magdy Butrym.

Joanna Kulig już nieraz gościła na największych festiwalach filmowych, nieraz też polska aktorka zachwycała stylizacjami, pozując na czerwonych dywanach w kreacjach największych domów mody: DiorChanelArmani. – Najlepiej czuję się w prostych formach, minimalistycznych ubraniach. Mam wtedy wrażenie, że jestem dobrze ubrana, ale nie przebrana – mówiła aktorka w rozmowie z Vogue.pl w Cannes w 2022 r., kiedy jako jurorka sekcji Un Certain Regard, wśród wielu doskonałych projektów, nosiła też garnitur Magdy Butrym. Ubrania polskiej projektantki uwielbianej przez hollywoodzkie gwiazdy Kulig zakłada zresztą regularnie i wybrała je także na jubileuszowy, 80. Festiwal Filmowy w Wenecji. 8 września najpierw wzięła udział w konferencji prasowej „Kobiety z…” w trenczu Magdy Butrym. Potem Kulig wybrała czarną stylizację również jej projektu na czerwony dywan premiery filmu.

Joanna Kulig zachwyciła na czerwonym dywanie w Wenecji w sukience Magdy Butrym

(Fot. Getty Images)

Aktorka Joanna Kulig wybrała stylizację zapewne na długo przed wydarzeniem. – Kiedy wiem, że mam przygotowane coś, w czym dobrze wyglądam, jestem pewniejsza siebie i spokojniejsza – mówiła Joanna Kulig w wywiadzie dla Vogue.pl. Było to również widać na czerwonym dywanie na festiwalu w Wenecji. Aktorka założyła elegancką, czarną długą sukienkę bez ramiączek. Kreację z subtelnym marszczeniem na boku zdobiły róża – element uwielbiany przez autorkę projektu, Magdę Butrym – oraz wysokie rozcięcie, które jeszcze dodało jej lekkości. W stylizacji doskonale sprawdziły się także delikatne sandały na szpilce. Look gwiazdy dopełniły spektakularne kolczyki oraz okulary przeciwsłoneczne w klimacie retro. Wszystko te elementy projektu polskiej projektantki pozwoliły Joannie Kulig błyszczeć na czerwonym dywanie.

Małgorzata Hajewska także wybrała kreację polskiej projektantki Magdy Butrym

(Fot. Getty Images)

Magda Butrym jest także autorką kreacji Małgorzaty Hajewskiej, która zagrała Anielę, główną bohaterkę filmu „Kobieta z…”. Aktorka na czerwonym dywanie pozowała w białym total looku: szerokich spodniach i topie ze stójką, który zdobiły materiałowe róże. Zarówno od Hajewskiej, jak i od Kulig w Wenecji trudno było oderwać wzrok.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Joanna Kulig i Małgorzata Hajewska błyszczą na czerwonym dywanie w kreacjach Magdy Butrym
Proszę czekać..
Zamknij