Znaleziono 0 artykułów
21.01.2022

Britney Spears zmieniła kolor włosów na fioletowy

21.01.2022
Britney Spears (Fot. Getty Images)

Britney Spears, która po 13 latach wyzwoliła się spod prawnej kurateli ojca, Jamiego, cieszy się możliwością samodzielnego decydowania o sobie. Gwiazda dokonuje teraz nie tylko poważnych życiowych wyborów, takich jak ślubne plany z Samem Asgharim, ale i pomniejszych – właśnie zmieniła kolor włosów na fioletowy.

„To ja w fioletowych włosach. Nudziło mi się, OK? Bardzo mi się nudziło, więc moja manikiurzystka powiedziała, żebym to zrobiła!” – napisała Britney Spears na Instagramie przy filmiku, na którym prezentuje efekt koloryzacji, dodając: „Zrobiłam to, ale nie jestem pewna, czy mi się podoba…”.

Na krótkim nagraniu piosenkarka pozuje do lustra w czarnej minisukience na ramiączkach z głębokim dekoltem, do której dobrała wysokie czerwone kozaki przed kolano. To stylizacja godna ikony muzyki pop z lat 2000. Do filmiku Britney podłożyła piosenkę Cyndi Lauper „Girls Just Want To Have Fun”.

Fani są zachwyceni metamorfozą swojej idolki. „Uwielbiam ten kolor”, „Królowa”, „Uwielbiam i włosy, i stylizację”, „Wyczuwam pozytywną zmianę” – piszą w komentarzach. Britney od zawsze może na nich liczyć. To m.in. dzięki ruchowi #FreeBritney sytuacją prawną gwiazdy zainteresowały się media, co w listopadzie 2021 r. doprowadziło do zniesienia kurateli ojca, którą sprawował nad gwiazdą.

Piosenkarka, już w fioletowych włosach, wstawiła również zdjęcie ze swoim narzeczonym, trenerem personalnym Samem Asgharim. On również wspierał ją w najtrudniejszych chwilach. Para zaręczyła się we wrześniu 2021 roku.

Zuzanna Zasada
Proszę czekać..
Zamknij