Znaleziono 0 artykułów
07.02.2023

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas z synem na czerwonym dywanie

07.02.2023
Dylan Michael Douglas, Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones (Fot. Getty Images)

W pierwszym uroczystym pokazie filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania” w Los Angeles wziął udział Michael Douglas, grający jedną z głównych ról w produkcji Marvela. Na czerwonym dywanie pozował w towarzystwie syna i żony Catherine Zety-Jones.

Na premierowym pokazie filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania” 6 lutego 2023 roku w Los Angeles pojawiły się takie gwiazdy, jak Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton i Bill Murray. W pokazie wziął także udział Michael Douglas, który w nowym filmie z uniwersum Marvela gra mentora głównego bohatera (w tej roli Paul Rudd).

78-letni aktor na czerwonym dywanie pozował ze swoją rodziną – żoną Catheriną Zetą-Jones i synem Dylanem, który wcześniej towarzyszył mamie także na premierach seriali „Wednesday” i „Skarb narodów: Na skraju historii”.

Dylan Michael Douglas, Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones (Fot. Getty Images)

Aktorka na pokaz nowego „Ant-Mana i Osy” wybrała złoto-czarną kreację od Caroliny Herrery. Suknia bez ramiączek w lamparci wzór to model, pochodzący z kolekcji pre-fall 2023. Strój aktorki uzupełniono delikatną biżuterią i czarnymi obcasami z asymetrycznym zapięciem. Urodę Zety-Jones podkreślały proste, zarzucone do tyłu włosy oraz subtelne smoke-eye.

„Ant-Man i Osa: Kwantomania” zadebiutuje na polskich ekranach 17 lutego 2023 roku. Produkcja jest kontynuacją filmu „Ant-Man i Osa” z 2018 roku. W nowej historii ponownie zobaczymy superbohaterów: Scotta Langa (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly). Wraz z Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton), będą odkrywać Wymiar Kwantowy.

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas z synem na czerwonym dywanie
Proszę czekać..
Zamknij