Znaleziono 0 artykułów
23.04.2024

Córka Catherine Zety-Jones świętuje 21. urodziny w slip dress z szafy mamy

23.04.2024
Catherine Zeta-Jones z córką Carys Zetą Douglas podczas pokazu marki Fendi na jesień-zimę 2019-2020 (Fot. Getty Images)

Carys Douglas skończyła 21 lat. Z tej okazji córka Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa ubrała sukienkę, którą jej mama miała na sobie podczas rozdania nagród MTV w 1999 roku. Bladoróżowa slip dress była tak samo zjawiskowa pod koniec poprzedniej dekady, jak jest i dziś.

Sukienka, w której Carys Zeta Douglas obchodziła swoje 21. urodziny była starsza od niej, ale wyglądała tak samo wspaniale jak w roku 1999, kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy w niej Catherine Zeta-Jones w trakcie rozdania nagród MTV. Córka pary aktorów świętowała wejście w dorosłość wraz z przyjaciółmi, co uwieczniła serią zdjęć na Instagramie. Fotorelacją podzieliła się również jej mama, wrzucając czarno-białe fotografie z dzieciństwa Carys, które podpisała: „Z okazji urodzin dla mojej pięknej córki @carys.douglas: Jesteś moją największą radością. Obserwować przez 21 lat, jak rozwijasz się i stajesz się niesamowitą kobietą, jaką jesteś dzisiaj, to dla mnie dar od Boga, którego nigdy nie biorę za pewnik i który codziennie cenię. Dziękuję, że jesteś sobą. Kocham cię całym sercem. Mama”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CZD (@carys.douglas)

Sukienka wyciągnięta z szafy mamy to pokaz zrównoważonego podejścia do mody generacji Z

Carys Zeta Douglas idzie w ślady znanych rodziców. – aktualnie studiuje filmoznawstwo na Uniwersytecie Browna, gdzie angażuje się w wiele proekologicznych projektów. Być może właśnie szacunek dla środowiska sprawił, że zdecydowała się na założenie sukienki z szafy swojej mamy.

Różowa slip dress Ungaro, która zadebiutowała w 1999 roku, 25 lat później wygląda równie nowocześnie

Różowa slip dress, o długości midi, z białymi koronkowymi, kwiatowymi wstawkami to esencja przełomu dekad. Łączy w sobie zmysłowe, bieliźniane elementy i długość midi w niezwykle szykowny sposób. Do bogato zdobionej sukienki Carys dobrała delikatne pierścionki i kolczyki, które uzupełniły stylizację, ale nie odciągały od niej uwagi. Kreacja z francuskiego domu mody Ungaro dziś wygląda dokładnie tak samo dobrze, jak 25 lat temu.

Catherine Zeta Jones na gali MTV Movie Awards w 1999 roku (Fot. Getty Images)

Kopia swojej mamy?

Carys Zeta Douglas na czerwonym dywanie zadebiutowała w zeszłym roku, podczas festiwalu w Cannes, gdy jej ojciec, Michael Douglas, odbierał statuetkę za całokształt twórczości. Carys i jej mama, Catherine Zeta-Jones towarzyszyły mu w sukniach z kolekcji haute couture Eliego Saaba. Biała, koronkowa naked dress, którą miała na sobie 21-latka łączyła w sobie największe trendy i wyglądała zjawiskowo. Jak widać, Carys Douglas idzie w ślady rodziców nie tylko w kwestii przyszłości zawodowej, ale również niesamowitego stylu.

Aleksandra Łukaszek
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Córka Catherine Zety-Jones świętuje 21. urodziny w slip dress z szafy mamy
Proszę czekać..
Zamknij