Znaleziono 0 artykułów
21.10.2022

Daniel Craig z córką na czerwonym dywanie

21.10.2022
Ella Loudon i Daniel Craig na premierze filmu „Glass Onion: A Knives Out Mystery” (Fot. Getty Images)

Daniel Craig pojawił się z córką Ellą Loudon na premierze „Glass Onion: Film z serii Na noże” w londyńskim The Royal Festival Hall. Trzydziestolatka wspierała ojca także rok temu podzas promocji bondowskiego „Nie czas umierać”.

Ojciec z córką – Daniel Craig i Ella Loudon – prezentowali się zjawiskowo na czerwonym dywanie podczas festiwalu filmowego BFI w Londynie. Ella zdecydowała się na długą, czarną sukienkę z głębokim dekoltem o koronkowym wykończeniu. Stylizację uzupełniła jasnymi czółenkami, dużymi, złotymi kolczykami w kształcie kół oraz wyrazistym makijażem ze smoky eye w roli głównej. Daniel Craig miał na sobie smoking w odcieniu nocnego nieba, białą koszulę, muchę oraz buty derby. Ella Loudon pojawiła się też na premierze „Black Adam” u boku Dwayne’a Johnsona w wyciętej sukni do ziemi.

Ella Loudon i Daniel Craig na premierze filmu „Glass Onion: A Knives Out Mystery” (Fot. Getty Images)

Trzydziestolatka poszła w ślady ojca – ma na koncie role w kilku filmach krótkometrażowych, wkrótce pojawi się na dużym ekranie. Jej mamą jest Fiona Loudon. Craig ma też czteroletnią córkę z żoną Rachel Weisz, wspólnie wychowują również jej syna, Henry’ego, ze związku z reżyserem Darrenem Aronofskym.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij