Znaleziono 0 artykułów
30.12.2021

„Niewybaczalne” jednym z najpopularniejszych filmów w historii Netfliksa

30.12.2021
Fot. materiały prasowe

28 grudnia Netflix ogłosił, że dramat „Niewybaczalne” był wyświetlany przez widzów przez niemal 187 milionów godzin. Jest to drugi film z udziałem Sandry Bullock, który trafił na listę 10 najchętniej oglądanych produkcji giganta streamingowego od początku jego istnienia. Produkcja dołączyła do horroru z 2018 roku „Nie otwieraj oczu”, który odtwarzano przez ponad 280 milionów godzin. Tym samym Bullock jest pierwszą aktorką z dwoma filmami na tej prestiżowej liście.

W dramacie „Niewybaczalne” Sandra Bullock wciela się w byłą więźniarkę Ruth Slater, która spędziła 20 lat w celi za zabójstwo policjanta. Postrzeliła go, aby chronić młodszą siostrę. Po odsiedzeniu wyroku próbuje odnowić z nią kontakt, jednak nie jest to łatwe – dziewczyna nie wie, kim jest Ruth, a wychowujący ją rodzice zastępczy nie chcą dopuścić do spotkania sióstr.

 

Film „Niewybaczalne” pod względem liczby godzin wyświetlania goni horror „Nie otwieraj oczu”. Aktorka wciela się w nim w matkę dwójki dzieci, która próbuje chronić je przed tajemniczą siłą, powodującą, że każdy kto ją zobaczy, zginie. W poszukiwaniu schronienia Malorie (Sandra Bullock) musi udać się z dziećmi w dwudniową podróż, mając przez cały czas zasłonięte oczy.

Na 25 marca planowana jest światowa premiera najnowszego filmu z udziałem Bullock, komedii przygodowej „Zaginione miasto”. Aktorka gra w nim pisarkę Lorettę Sage, autorkę bestsellerowej książki przygodowej „Zaginione miasto”. Podczas trasy promocyjnej pisarka zostaje uprowadzona przez ekscentrycznego miliardera Fairfaxa (Daniel Radcliffe), który wierzy, że świat przedstawiony w książce jest prawdziwy i Loretta zaprowadzi go do skarbu. Na ratunek Sage rusza Alan (Channing Tatum), model, którego zdjęcie jest na okładce jej powieści. Oboje trafiają do dżungli, gdzie czeka ich walka o przetrwanie.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij