Znaleziono 0 artykułów
25.11.2020

Idealne prezenty na mikołajki

25.11.2020
(Fot. Getty Images)

Gwiazdka zbliża się wielkimi krokami, ale zanim rozpoczniemy pogoń za prezentami pod choinkę, podarujmy bliskim mikołajkowy upominek.

Książka „Prince. The Beautiful Ones. Niedokończona autobiografia”

Prince „The Beautiful Ones. Niedokończona autobiografia”, cena 59,90 zł (Fot. Materiały prasowe)

Jego twórczość stanowi nieskończone źródło inspiracji dla wszystkich współczesnych artystów. Nic dziwnego, bo Prince był wizjonerem – pisał muzykę i teksty piosenek, grał i reżyserował. Kim był naprawdę twórca blisko 40 albumów? Odpowiedzi szukamy w niedokończonej biografii Prince’a, która dzisiaj ukazała się nakładem wydawnictwa OsnoVa. Zlecona przez samego artystę w 2015 roku, miała opowiedzieć o tym, co go ukształtowało. Książka, którą dziennikarz Dan Piepenbring wydał już po śmierci artysty, od razu znalazła się na liście bestsellerów „The New York Timesa”.

Scrunchie od Ani Kuczyńskiej

Scrunchie Ania Kuczyńska, cena 70 zł (Fot. Materiały prasowe)

Carrie Bradshaw twierdziła, że nowojorczanka z krwi i kości nigdy nie pojawi się publicznie ze scrunchie we włosach. A jednak ten do niedawna obciachowy dodatek wkradł się znów do naszych szaf i kolekcji polskich marek. Najlepszy wybór? Jedwab! Scrunchie z tego materiału znajdziecie wśród projektów Ani Kuczyńskiej.

Spodnie dresowe MUUV

Spodnie dresowe Muuv, cena 309 zł (Fot. Materiały prasowe)

Dwie sesje, dwa miasta, dwa dni. Najnowsza kampania polskiej marki MUUV powstała w Hamburgu i Berlinie. Projekty z kolekcji „What if” to kolejna odsłona sportowej klasyki, wśród której nie zabrakło legginsów, obszernych bluz, sukienek i spodni dresowych. Zalety tych ostatnich doceniamy od kilku miesięcy, spędzając większość czasu w domach.

Kubek Trzask Ceramics

Kubek Trzask Ceramics, cena 70 zł (Fot. Materiały prasowe)

Kolejną porcję pomysłów na mikołajkowy prezent znajdziecie u Trzask Ceramics. Założycielka marki Marta Kachniarz stawia na nowoczesną formę, chętnie eksperymentuje z kolorami i wzorami. Do kultowych produktów marki należą kubki i talerze, chociaż od pewnego czasu znajdziecie w ofercie Trzasku także wazony. My polecamy ręcznie lepiony kubek z namalowanym wzorem lastryko.

Wełniane skarpetki Wool is Cool

Skarpety Wool so Cool, cena 239 zł (Fot. Materiały prasowe)

Idealny zimowy wieczór? Kubek herbaty z imbirem, ulubiona książka, kominek i obowiązkowo wełniane skarpetki, które znalazły się już w szafie Kasi Tusk. Polska marka Wool is Cool szyje ręcznie w lokalnej pracowni. Czapki, rękawiczki i skarpetki wykonane są z naturalnych surowców bez żadnych domieszek.

Prenumerata „Vogue Polska”

Prenumerata Vogue Polska, cena 14,50 zł miesięcznie (Fot. Materiały prasowe)

„Kiedy w grudniu 1892 r. pojawił się pierwszy numeru nowego periodyku o tytule »Vogue«, jego celem było relacjonowanie wydarzeń towarzyskich i mód w konfekcji nowojorskich dam. Podczas tych 128 lat sporo się w „Vogue’u” zmieniło, ale wciąż kierujemy nasze treści (w głównej mierze) do czytelniczek. To, co dotyczy Polek, dotyczy i polskiego »Vogue’a« – tak jest od naszego pierwszego numeru, i tak będzie zawsze” – napisał Filip Niedenthal, redaktor naczelny „Vogue Polska”, o grudniowym wydaniu magazynu, które poświęciliśmy sile kobiet. Na trzech wyjątkowych okładkach pozuje modelka i aktywistka Anja Rubik. A to tylko ułamek tego, co dla was przygotowaliśmy! Do kupienia na Vogue.pl.

Pierścionek marki Umiar

Pierścionek Umiar, cena 355 zł (Fot. Materiały prasowe)

Kolejny pomysł na prezent z polską metką dla niej i dla niego: – Odchodzimy od tradycyjnego rozróżnienia na ozdoby dla mężczyzn i kobiet – mówią założycielki marki Umiar. Ażurowe struktury i łańcuchy z ich najnowszej kolekcji spodobają się każdemu, niezależnie od płci. Wszystko dzięki minimalistycznym formom, które dopełnią stylizację z sukienką, a także białym T-shirtem i marynarką.

Czerwony koc z kolekcji H&M Home

Koc H&M, cena 129,99 zł (Fot. Materiały prasowe)

Każdy z nas z lekkim niepokojem oczekuje tegorocznych świąt. Nie wiemy jeszcze, czy będziemy mogli spędzić je w gronie najbliższych. Dlatego tak ważna jest dbałość o komfort, zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Medytacja, ćwiczenia, pyszne jedzenie, ulubiona książka, a także koc, pod którym będziemy mogli obejrzeć maraton popularnego serialu, na pewno w tym pomogą.

Perfumy Black Orchid Toma Forda

Perfumy Tom Ford, cena 339 zł/30 ml (Fot. Materiały prasowe)
Tom Ford Black Orchid

Uwodzicielski, intrygujący, zmysłowy. To zapach dla osoby, która nie boi się wyróżnić z tłumu, tak jak sam projektant. W tym zapachu nuta serca zdominowana jest przez czarną orchideę, której moc podkreślają akordy kwiatowe i owocowe.

Katarzyna Pietrewicz
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Idealne prezenty na mikołajki
Proszę czekać..
Zamknij