Znaleziono 0 artykułów
19.12.2023

Jennifer Lawrence w płaszczu w królewskim odcieniu czerwieni

19.12.2023
Jennifer Lawrence z czarnej sukience, klasycznych czarnych czółenkach i czerwonym płaszczu (Fot. Getty Images)

Ostatnie stylizacje Jennifer Lawrence zachwycają konsekwencją. Dobór kreacji aktorki nawiązuje do trendu na dyskretny luksus. W sukience i płaszczu The Row pokazała się teraz na czerwonym dywanie premiery sztuki „Appropriate” na Broadwayu. Stylizacja aktorki wcale nie była jednak tak dyskretna – królewski odcień czerwieni okrycia przykuwał wzrok.

Metamorfoza Jennifer Lawrence to dowód na to, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Lawrence nosi teraz ponadczasowe kroje, minimalistyczne formy, stonowane kolory. W takim wydaniu Jennifer wygląda świetnie.

Jennifer Lawrence założyła czerwony płaszcz na premierę

Co nie znaczy, że aktorka zawsze sięga po beżowy płaszcz. Choć w camelowym albo czarnym płaszczu chętnie pokazuje się na ulicach Nowego Jorku, na czerwony dywan wybrała... czerwień. Najmodniejszy odcień ostatnich miesięcy opanował nie tylko Hollywood, lecz także królewskie dwory. Na premierze broadwayowskiej sztuki Jennifer Lawrence miała na sobie obszerny płaszcz w najbardziej świątecznym z kolorów

Jennifer Lawrence z czarnej sukience, klasycznych czarnych czółenkach i czerwonym płaszczu (Fot. Getty Images)

Jennifer Lawrence ubiera czerwony płaszcz z czarną suknią

To czerwone okrycie grało pierwsze skrzypce w ostatniej stylizacji aktorce. Lawrence wybrała suknię w klasycznym odcieniu czerni. Kreację długości maksi z okrągłym dekoltem zestawiła z klasycznymi szpilkami w tym samym odcieniu. W kwestii biżuterii gwiazda pozostała oszczędna – postawiła jedynie na złote kolczyki koła.

Jennifer Lawrence powinna mieć tytuł królewski – jej płaszcz pokochałyby monarchinie

Lawrence ma obecnie status ikony stylu. Podobnie jak królowe i księżniczki – Kate, Letycja i Charlene, które też uwielbiają czerwień. Monarchinie pewnie z chęcią założyłyby płaszcz, który zaproponowała aktorka Jennifer Lawrence. Oversize’owe okrycie świetnie uzupełniłoby ostatni look żony króla Hiszpanii ze spódnicą w kwiaty w roli głównej lub garnitury wybranki następcy tronu Wielkiej Brytanii.

Jennifer Lawrence dołącza do grona gwiazd na premierze „Appropriate”

Na premierze „czarnej komedii o amerykańskiej rodzinie” autorstwa Brandena Jacobsa-Jenkinsa Jennifer Lawrence stała u boku gwiazd produkcji – debiutującej na scenie Elle Fanning, jej starszej siostry Dakoty, Sarah Paulson oraz Rose Byrne.

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jennifer Lawrence w płaszczu w królewskim odcieniu czerwieni
Proszę czekać..
Zamknij