Znaleziono 0 artykułów
10.09.2021

Jennifer Lopez i Ben Affleck na festiwalu w Wenecji

10.09.2021
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez i Ben Affleck przylecieli do Wenecji na premierę filmu Ridleya Scotta „Ostatni pojedynek”, w którym Affleck gra jedną z ról.

„Ostatni pojedynek” to dramat historyczny na podstawie książki Erica Jagera. Oś fabuły stanowi spór między księciem Jeanem de Carrougesem (Matt Damon) i giermkiem Jakiem Le Grisem (Adam Driver). Rzecz dzieje się w XIV-wiecznej Francji. Książę oskarża giermka o gwałt na żonie Margerite de Carrouges. Rycerz zwraca się do króla o zezwolenie na pojedynek sądowy, aby udowodnić winę rywala i oczyścić ukochaną z podejrzeń o krzywoprzysięstwo.

 

Za kamerą stanął Ridley Scott („Gladiator”, „Łowca androidów”, „Dom Gucci”). Jego pracę wsparło troje scenarzystów Matt Damon, Ben Affleck oraz Nicole Holofcener.

9 września film miał premierę na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Na wydarzenie przyjechali Jennifer Lopez i Ben Affleck – odkąd potwierdzili, że znów są parąBennifer są nierozłączni.

Fot. Getty Images

Jennifer Lopez miała na sobie białą, koronkową sukienkę midi, sandałki na obcasie, okulary przeciwsłoneczne i charakterystyczne dla niej okrągłymi kolczykami. Ben wybrał czarną koszulkę, którą zestawił ze spodniami w tym samym kolorze i skórzanymi trampkami. Podczas przejazdu motorówką tulili się do siebie.

„Ostatni pojedynek” pojawi się w amerykańskich kinach 15 października. Data premiery w Polsce jest jeszcze nieznana.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Jennifer Lopez i Ben Affleck na festiwalu w Wenecji
Proszę czekać..
Zamknij