Znaleziono 0 artykułów
21.03.2022

Kim Kardashian w stylizacji sprzed ery Balenciagi

21.03.2022
Fot. Getty Images

Kim Kardashian wraca do stylu sprzed ery Balenciagi. Na otwarciu butiku swojej marki Skims w Miami pojawiła się w metalicznym kostiumie i kultowych szpilkach Yeezy.

Kim Kardashian od lat eksperymentuje ze stylem. Pamiętamy ją w sukienkach bodycon Hervé Legéra i welurowych dresach Juicy Couture. Teraz 41-letnia celebrytka stawia na Balenciagę. Na Met Gali 2021 szokowała zupełnie zakrywającym ją czarnym strojem, w sierpniu zaś, w związku z premierą albumu „Donda” Ye, założyła lateksowy kostium w klimacie BDSM. Gwiazda nie opuszcza również pokazów swojego ulubionego domu mody. Na ostatnim, na jesień-zimę 2022, pojawiła się w kombinezonie z taśmy z logo brandu.

Mimo miłości do Balenciagi celebrytka postanowiła powrócić do stylu z lat wcześniejszych. Na otwarcie butiku swojej marki Skims w Miami postawiła na look przypominający jej kreacje z 2018 roku. Obowiązkowym punktem każdej stylizacji Kim były wtedy przezroczyste szpilki Yeezy. Regularnie nosiła także obcisłe topy i dopasowane spodenki, chętnie sięgała po lateks.

W Miami gwiazda zachwyciła w metalicznym zestawie składającym się z obcisłych legginsów i minimalistycznego topu. Look dopełniła półprzezroczystymi, popielatymi butami Yeezy, a spojrzenie ukryła za okularami Balenciagi, bo przecież wciąż jest wierną fanką tego brandu.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij