Znaleziono 0 artykułów
09.03.2022

Spotkanie księżnej Kamili z Emerald Fennell

09.03.2022
Księżna Camilla i Emerald Fennell (Fot. Getty Images)

Emerald Fennell, aktorka która w trzecim i czwartym sezonie serialu „The Crown” grała Kamilę, miała okazję poznać księżną Kornwalii na przyjęciu z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w Clarence House w Londynie.

W Międzynarodowy Dzień Kobiet księżna Kamila – żona następcy tronu, księcia Karola – zorganizowała przyjęcie w królewskiej rezydencji Clarence House w Londynie. Zaproszone zostały utytułowane kobiety, choćby żona ukraińskiego ambasadora w Wielkiej Brytanii. Wśród gościń pojawiła się Emerald Fennell, zdobywczyni Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny „Obiecującej. Młodej. Kobiety”. Wcześniej Fennell wcieliła się w postać księżnej Kornwalii w dwóch sezonach kultowego serialu Netfliksa „The Crown”.

Emerald Fennell jako księżna Camilla w "The Crown" (Fot. materiały prasowe)

Aktorka nie ujawniła, o czym rozmawiała z księżną. Fennell odważyła się jednak na komentarz na temat Kamili. – Robi ogromne wrażenie. Miło było spotkać się z nią dzisiaj, w Międzynarodowy Dzień Kobiet, bo robi niesamowicie dużo dla wielu organizacji charytatywnych, zwłaszcza tych skupiających się na kobietach – mówiła aktorka. Podczas przemówienia na przyjęciu Kamila zwróciła się bezpośrednio do Fennell. Z humorem powiedziała: – Pocieszające jest to, że gdybym w dowolnym momencie odeszła, moje alter ego jest tutaj, aby przejąć pałeczkę. Emerald, szykuj się!

Księżna nie jest pierwszą członkinią rodziny królewskiej, która doceniła produkcję Netfliksa. W minionym roku książę Harry podczas wywiadu dla „The Late Show with James Corden”, powiedział, że choć serial nie odwzorowuje dokładnie realiów życia w jego rodzinie, oddaje atmosferę panującą na dworze.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij