Znaleziono 0 artykułów
30.05.2023

Sarah Snook żegna się z „Sukcesją” i wita nowo narodzone dziecko

30.05.2023
Sarah Snook żegna się z Sukcesją / Getty Images

Australijska aktorka Sarah Snook, wcielająca się w Shiv Roy w „Sukcesji”, podzieliła się w social mediach rozczulającym zdjęciem. Widać na nim, jak ogląda wyczekiwany finałowy odcinek serialu HBO Max w towarzystwie nowo narodzonego dziecka. W ten sposób zamyka istotny rozdział swojego życia, jednocześnie rozpoczynając nowy, jeszcze ważniejszy.

Sarah Snook, serialowa Shiv z „Sukcesji”, ogłosiła narodziny dziecka we wzruszającym poście

Sarah Snook, której rola Shiv Roy w serialu HBO „Sukcesja” przyniosła międzynarodową sławę, po raz pierwszy pokazała się w ciąży podczas spotkania z prasą tuż przed premierą czwartego sezonu produkcji. Tym bardziej jej ostatni post na Instagramie miał jeszcze bardziej symboliczny wymiar. Aktorka obejrzała ostatni odcinek finałowego sezonu „Sukcesji” już w towarzystwie nowo narodzonego dziecka. Dzieląc się pierwszym wspólnym zdjęciem na Instagramie, dodała niezwykle wzruszający opis.

„Właśnie obejrzałem ostatni odcinek finałowego sezonu czegoś, co zmieniło moje życie. A teraz moje życie zmieniło się ponownie” – czytamy w poście. Sarah Snook pisze o tym, że ma złamane serce na myśl, że już nigdy nie wróci na plan „Sukcesji”. Jednocześnie jest niezwykle wdzięczna, że mogła stać się częścią projektu, który stał się punktem zwrotnym także i jej kariery. Wśród podziękowań obsadzie i produkcji serialu mówi także o tym, że najbardziej będzie tęsknić właśnie za ludźmi, z którymi wspólnie stworzyła tak wyjątkowy serial, który niestety przeszedł już do historii.

To pierwsze dziecko Sary Snook i jej męża, komika Dave’a Lawsona.

Pożegnanie z „Sukcesją”

Serial HBO Max „Sukcesja” stał się światowym fenomenem już od emisji pierwszego sezonu w 2018 roku. Historia walki o władzę w medialnym imperium Waystar Royco regularnie przyciągała tysiące widzów. Serial do tej pory jest drobiazgowo analizowany na wielu poziomach m.in. przez krytyków filmowych, psychologów, fanów telewizyjnych seriali, a także redaktorów mody, gdyż to właśnie on w dużej mierze przyczynił się do wylansowania trendu na stonowany luksus (quiet luxury). Aktorzy grający w „Sukcesji” główne role w dużej mierze dzięki niej zostali dostrzeżeni lub rozpoczęli nowe etapy w swoich karierach, podejmując się kolejnych ciekawych wyzwań ekranowych. Sam serial „Sukcesja” zainspirował wielu twórców filmowych, którzy na podobnym schemacie starają się realizować kolejne produkcje, których akcja opiera się na bezwzględnej walce o władzę, przeniesionej w inne środowiska oraz branże.

Jeszcze długo przed premierą czwartego, finałowego sezonu „Sukcesji”, serial został okrzyknięty jednym z najlepszych w historii współczesnej telewizji. Jako jeden z nielicznych trzymał doskonały poziom przez wszystkie cztery sezony. A finałowy odcinek zdecydowanie nie zawiódł widzów.

Ewelina Kołodziej
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Sarah Snook żegna się z „Sukcesją” i wita nowo narodzone dziecko
Proszę czekać..
Zamknij