Znaleziono 0 artykułów
17.03.2022

Sydney Sweeney zagra w filmie z uniwersum Marvela

17.03.2022
Sydney Sweeney (Fot. Getty Images)

Sydney Sweeney, gwiazda nagrodzonego trzema statuetkami Emmy serialu „Euforia”, zagra w nowym filmie o superbohaterach Marvela – „Madame Web”. Dołączy na planie do Dakoty Johnson, która wcieli się w tytułową bohaterkę. 

Najnowsza produkcja Sony o superbohaterach z uniwersum Marvela to „Madame Web”. Postać ta jest jasnowidzącą mutantką, przedstawianą jako starsza kobieta, podłączona do systemu podtrzymywania życia przypominającego pajęczynę. Pierwszy raz pojawiła się w komiksie w 1980 roku – pomagała Peterowi Parkerowi i ostatecznie stała się sojusznikiem Spider-Mana

Dakota Johnson (Fot. Getty Images)

W filmie, który wyreżyseruje S.J. Clakson („Jessica Jones” i „The Defenders”), tytułową rolę Madame Web powierzono Dakocie Johnson. U jej boku, jak donosi „Variety”, zobaczymy Sydney Sweeney. Nie wiadomo jednak jeszcze, w kogo wcieli się gwiazda „Euforii”, ponieważ szczegóły dotyczące produkcji są utrzymywane w tajemnicy. 

Po roli w hicie HBO kariera Sydney nabiera tempa. „Madame Web” jest jeszcze w fazie przedprodukcyjnej, ale aktorka zagra także w filmie „National Anthem” oraz dramacie kryminalnym „Silver Star”. Będzie również producentką i pojawi się na planie w serialu HBO „The Players Table”, w którym debiut aktorski będzie miała piosenkarka Halsey.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij